Najmä v tomto období bude na to výnimočná príležitosť. Panovníčka bude oslavovať 70 výročie svojho nástupu na trón. Lenže britské médiá nedávno informovali, že princ sa bojí cestovať do svojej vlasti kvôli jednej prekážke.

Alžbeta II. by svojho milovaného vnuka veľmi rada uvidela naživo.
Zdroj: Profimedia

Oteplenie vo vzťahu

Nielen Harry (37) by sa chcel stretnúť so svojou rodinou, aj kráľovná túži vidieť svojho vnuka a nemôže sa už dočkať, kedy uvidí svoju pravnučku, keďže ešte nemala možnosť naživo pozerať na malú Lilibet. Všetkou ukazuje na to, že o nejaký čas by Harry  manželkou Meghan a deťmi mohol do Británie prísť. Jednak sa mu podarilo zlepšiť si vzťah s otcom, pričom následník trónu je najnovšie so synom v pravidelnom kontakte. „Vo vzťahoch medzi Charlesom a Harrym nastal, obrazne povedané, odmäk. Pravidelne spolu komunikujú prostredníctvom chatov či videohovorov,“ napísal The Sun. Následník vraj svojmu potomkovi navrhol, aby sa po návrate zložili v jeho usadlosti Clarence House. Alžbetin vnuk by sa chcel zúčastniť na pietnej spomienke na svojho starého otca princa Filipa, ktorá sa má konať na jar vo Westminssterskom opátstve. A potom by nasledovali oslavy výročia panovníčkinho nástupu na trón.

Princ Harry dokonca začal pravidelne komunikovať s otcom, následníkom trónu Charlesom.
Zdroj: Profimedia

Lenže stále je otázne, či sa Harry s rodinou v Británii naozaj objaví. Vec má totiž jeden, vlastne dva háčiky. Aké? Dozviete sa na nasledujúcej strane.