FOTO princa Alberta s nemanželským synom nájdete v GALÉRII

Zatiaľ čo sa Charlene viditeľne trápi, on naďalej skúša jej trpezlivosť. Princ Albert vzal na Wimbledon namiesto svojej manželky jej asistentku. Teraz prišla ďalšia podpásovka. Monacké knieža má z predošlých vzťahov dve nemanželské deti. Po svadbe mu dala princezná jednu podmienku. Chcela od neho, aby s nimi čo najviac obmedzil kontakty a nestýkal sa ani so svojimi bývalými. Známeho sukničkára tak chcela držať nakrátko a istý čas ju aj skutočne počúval.

No v poslednom období ako keby Albert na tento sľub zabudol. Syna Alexandra má s letuškou Nicole Coste. Pred dvoma rokmi ho prišiel pozdraviť na oslavu osemnástin, ktoré mal v luxusnom monackom klube. Teraz sa na jeho party objavil opäť.
Nicole zverejnila na sociálnych sieťach fotky z posedenia, ktoré mal na dvadsiate narodeniny.

Tentoraz nemal tak veľa hostí, ale čo je podstatné, nechýbal ani Alexandrov otec. Princ sa posadil medzi svojho syna a bývalú milenku a ešte aj s nimi ochotne zapózoval pred fotoaparátom. Rovnako ako on, aj jeho potomok je veľký národovec. Tomu prispôsobili i narodeninovú tortu, ktorú dostal ako jedno z prekvapení. Ozdobená bola v odtieňoch bielej a červenej, čo odkazovalo na monackú vlajku.

Anketa
Majú podľa vás Charlene a Albert problémy vo vzťahu alebo len ututlávajú jej zdravotné ťažkosti?

Jedným z prekvapení bola ďalšia pozvaná hosťka na tejto party. Tou bola Jazmin, ktorá je druhým nemanželským dieťaťom princa. Albert tak ako keby skúšal trpezlivosť svojej manželky, keďže jej želanie porušil hneď dvakrát. So svojimi dvoma najstaršími potomkami vyzeral šťastne a netrápilo ho, že partnerku nechal doma utápať sa vo svojich problémoch.

Najnovšie sa riešia sociálne siete monackej princeznej. Zrazu totiž bez bližšieho vysvetlenia zrušili účet, ktorý informoval iba o Charleniných aktivitách. Často tam propagovala svoje charitatívne projekty a prihovárala sa svojim spoluobčanom. Teraz má šancu zdieľať takýto obsah už len cez spoločný účet s princom Albertom. Podľa Monačanov je to veľmi zvláštne rozhodnutie, ktorým ako keby jej opäť podkopávali sebadôveru.

Princezná sa totiž viditeľne už dlhší čas trápi. Od infekcie, kvôli ktorej zostala uväznená v Afrike, má pravidelne obdobia, kedy sa dlhší čas neobjavuje na verejnosti. V spoločnosti sa preto vedú polemiky, či nemá krízu vo vzťahu s Albertom a namiesto rozvodu to riešia takýmto spôsobom. Alebo sa len snažia ututlať jej zdravotné problémy, ktoré odmietajú bližšie špecifikovať.

FOTO v minulosti si Charlene nepriala, aby sa Albert stretával s jeho nemanželským synom GALÉRIA