Vojvodkyňa z Yorku (28) je vnučkou kráľovnej Alžbety II. V nástupníckej línii na trón je dosť ďaleko na to, aby mohla byť aktívna na sociálnych sieťach.

Na Instagrame zverejnila rozkošnú foto seba, keď bola malá a hrala sa na nevestu. Prešlo niekoľko rokov a vlani v októbri sa princezná Eugenie vydala za dlhoročného priateľa Jacka Brooksbanka. A svadba to bola princeznovská, aj preto, že je z kráľovskej rodiny a aj preto, že si takú vysnívala. Foto z detstva to potvrdzuje.

Nezmenila sa

Malá Eugenie biele tričko a sukňu vymenila ako skutočná nevesta za róbu od Petra Pilota a Christophera De Vosa. Dôležité pre ňu bolo, aby mala výstrih na chrbte a bolo jej tak vidno tiahnucu sa jazvu. V detstve jej operovali skoliózu.

„Verím, že jazva rozpráva príbeh o vašej minulosti aj budúcnosti a je to spôsob, ako prelomiť tabu,“ povedala Eugenie. Chcela tak podporiť druhých ľudí prechádzajúcich si podobnými zdravotnými komplikáciami. Malo to efekt, ľudia jej adresovali ďakovné listy, píše People.

Čelenku zo závojom vymenila mala Eugenie na skutočnej svadbe za tiaru z kráľovninej šperkovnice. Čo sa týka svadobnej kytice, zostala verná bielym kvetom. Úsmev a iskra v očiach zostali tiež rovnaké.

Princezná Eugenie: Už ako malá sa hrala na kráľovskú nevestu. Vyšlo jej to perfektne.
Princezná Eugenie: Už ako malá sa hrala na kráľovskú nevestu. Vyšlo jej to perfektne.
Zdroj: Instagram