Princezná hannoverská na najnovšom podujatí, kde bola s dcérkou aj vnukom, očarila bielym outfitom, ku ktorému jej skvele pristanú jej sivé vlasy. Caroline si ženskú korunu krásy prestala farbiť už pred istým časom, ale až teraz sa jej prirodzená farba ukázala v plnej kráse. Nepochybne aj nenafarbené vyzerajú zdravo a moderne.

Caroline spolu s dcérou Charlotte a vnukom na ostatnom oficiálnom podujatí v Monaku. Za svoje šedivé vlasy sa nehanbí.
Zdroj: Internet

Prirodzená

Mama módnej ikony a ambasádorky Chanel Charslotte Casiraghiovej môže ísť príkladom všetkým ženám, ktoré doteraz bojovali so šedivejúcimi vlasmi a nemali odvahu sa ukázať vo svojej prirodzenej farbe.

Monacká princezná patrila vždy ku krásaviciam, nakoniec, krásu mala po kom zdediť, keďže je dcéra hollywoodskej hviezdy Grace Kellyovej! Starnutia sa však nebojí, hrdo sa pýši titulom „babička“. Pred rokom sa rozhodla pre ďalší krok a odmieta ukrývať svoj vek. Jednoducho si prestala farbiť vlasy a hrdo nosí šedivý účes. Caroline je roky verná tzv. bobu, je to nadčasový a vždy moderný strih,  pri každej príležitosti pôsobí elegantne a upravene.

Princezná nie je sama. Trend nefarbených vlasov presadzuje aj herečka Hellen Mirrenová.
Zdroj: Internet

Nie je jediná

Začiatky neboli jednoduché, ale keď už jej farbené vlasy vyrástli, ukázali sa jej prirodzené šediny v plnej kráse! Caroline nemá vlasy úplne biele, ale sivé, pričom veľmi výrazné s veľmi pekným odtieňom. Monacká princezná sa tak pridala k hereckým hviezdam, ktoré sa takisto za svoje roky, ani za šedivú hrivu nehanbia - Andie MacDowellovej, Jodie Fosterovej či Helen Mirrenovej. Mimochodom, sivé nefarbené vlasy u dám v najlepšom veku je tohtoročný letný hit! Menované herečky sa so svojou prirodzenou korunou krásy predstavili na filmovom festivale vo francúzskom Cannes v prvej polovici júla.

Ktoré slávne ženy si tiež prestali farbiť vlasy? Pozrite si v GALÉRII.