Ak sa klebety z Veľkej Británie potvrdia, najstaršia panovníčka sveta by mala odovzdať trón svojmu synovi v deň svojich 95. narodenín, čiže 21. apríla budúceho roka. Princ z Walesu, by sa tak stal kráľom vo veku 72 rokov. Nie je to už mladý vek a ktovie, či ešte po kráľovskej korune túži. 

Ak sa klebety potvrdia, budúci rok sa Camilla stane kráľovou manželkou.
Ak sa klebety potvrdia, budúci rok sa Camilla stane kráľovou manželkou.
Zdroj: Internet

Vek nie je vždy len číslo

Svoje roky má aj manželka následníka trónu Camilla Parker-Bowlesová. Od Charlesa je staršia o rok približne trištvrte roka a v čase abdikácie bude mať niekoľko týždňov pred svojimi 74. narodeninami.  Šepká sa, že vojvodkyňa z Cornwallu chce v momente korunovácie vyzerať dokonalo. A aj sa na to patrične pripravuje. Hoci jej plány v kruhoch, v ktorých sa pohybuje, neradi vidia. 

Camilla by chcela v slávnostnej chvíli vyzerať čo najdokonalejšie.
Camilla by chcela v slávnostnej chvíli vyzerať čo najdokonalejšie.
Zdroj: Internet

S Charlesom zajedno

Vraj sa preto pripravuje na zákrok u plastického chirurga. Údajne si už vyberá ten najlepší inštitút estetickej medicíny. Nie je tajomstvom, že už pred niekoľkými rokmi využila majstrovstvo lekárov pri úprave svojej tváre, absolvovala niekoľko faceliftingov. Teraz podľa všetkého plánuje ďalší. Ako uviedli pre britské médiá informátori z kruhov blízkych panovníckej rodine, samotný Charles mal svoju manželku presviedčať, aby si opäť dala vylepšiť drobné nedostatky spôsobené vekom. Podľa niektorých však hrozí, že to preženie a výsledok bude práve opačný, než by chcela. V každom prípade, ako dodáva nemenovaný zdroj, aj keď takéto úpravy nie sú v kráľovských kruhoch príliš pozitívne vnímané, Camilla nie je schopná sa ďalšieho tvárového liftingu vzdať.

Viac fotografií si môžete pozrieť v GALÉRII.