Simon Cowell pritom v minulosti povedal, že v inštitúciu manželstva neverí a ženiť sa nikdy neche. ,,Neverím v manželstvo a v šoubiznise už určite nie. Pravda je, že si niekoho vezmete, a o rok-dva vás tá osoba oberie o všetky peniaze. Jednoducho to nebude fungovať,“ vyjadril sa rázne. Ako zistil denník The Sun, našla sa žena, ktorej bol Simon ochotný nastoknúť snubný prsteň!

 

S Lauren Silverman sa spoznal v roku 2004, teda v čase, keď bola ešte vydatá za jeho dobrého kamaráta, realitného magnáta Andrewa Silvermana. Neskôr sa zamilovali, ale až v roku 2013 priznali svetu, že tvoria pár. Spolu sú už 13 rokov a Lauren tiež Simonovi porodila jeho prvé a zatiaľ jediné dieťa, syna Erica (7). Ona má tiež syna Adama z predchádzajúceho vzťahu. Romantické zásnuby sa odohrali počas novoročnej dovolenky na Barbadose, Simon pred Lauren pokľakol na Silvestra pred Ericom a Adamom.

Detaily pre The Sun prezradil dvojici blízky zdroj. ,,Simon a Lauren sú až bláznivo zamilovaní. Čo je nevueriteľné, lockdown ich zblížil ešte viac než predtým. Lauren bola v absolútnom šoku, ani vo sne by jej nenapadlo, že Simon ju požiada o ruku. Od šťastia sa rozplakala a samozrejme povedala áno. Pre Simona bolo dôležité, aby pritom boli aj deti, oboch synov miluje, ako aj rodinu, ktorú vytvorili,“ povedal zdroj. Cowellov hovorca zasnúbenie páru potvrdil, no detaily neuviedol.

FOTO Simona Cowella a jeho vyvolenej nájdete v GALÉRII.

,,Simon nikdy nebol typ na ženenie, ale uvedomil si, že spoznal ženu svojich snov a nemôže byť viac šťastný,“ teší sa s dvojicou zdroj. ,,Lauren bola Simonovi oporou počas posledných rokoch – podporovala ho, keď si zlomil chrbát a stojí pri ňom v dobrom aj v zlom. Tvoria nádherný pár.“ Obývaný porotca mal v auguste 2020 nehodu, keď spadol z elektrobicykla pri jeho testovaní. Nasledovala šesťhodinová operácia a náročná rekonvalescencia.