Od rozvodu jedného z najkrajších párov Hollywoodu už nejaký ten čas prešiel. Angelina Jolie (44) sa stiahla do úzadia a jediné, čo sme o nej počuli sa nieslo v znamení rozvodu.

Dokonca ani na rozvodové konania veľmi nechodila. Papiere podpísať nechcela, až kým toho Brad Pitt nemal plné zuby a nezačal jej dávať ultimátum. Po ňom ustúpila a aj mu zverila deti na celé leto.

Spoveď

Po niekoľkých rokoch sa herečka konečne odhodlala porozprávať o svojich emóciách. Priznala, že to obdobie nebolo vôbec ľahké. V rozhovore, ktorý poskytla médiam najmä ku jej najnovšiemu filmu Maleficent: Pani zla 2, sa samozrejme preberalo aj jej súkromie. Jej svet od rozvodu tvoria deti a práca. „Bolo to veľmi ťažké obdobie. Necítila som sa veľmi silná,“povedala pre magazín People.

„Keď sme sa s Bradom oddelili, bolo to komplikované. Nespoznávala som samú seba. Cítila som sa menšia, bezvýznamná. Na druhej strane bolo zaujímavé preniknúť do tejto pokory a pocitu bezvýznamnosti. Som si istá, že už som teraz na správnej ceste, vraciam sa k sebe samej. Bola to lekcia, ktorú odovzdám aj svojim deťom, myšlienku obnovy a cez to všetko, možno raz opäť objavím radosť,“ pokračovala v rozhovore.