Deti bývalého anglického futbalistu Davida Beckhama, pravdepodobne nebudú nasledovať svojho otca v profesionálnej kariére. Victoria Beckhamová tvrdí, že aj keď ich deti milujú šport, futbalu sa venovať nechcú.

Rodinná súdržnosť

Rodičia by boli radi, keby ich deti pokračovali po stopách ich úspešnej kariéry, lenže chcú aj to, aby ich potomkovia robili, čo majú najradšej a baví ich.

Po tom ako sa deti bývalej Space Girl priznali, že nechcú hrať futbal, sa jeden zo súrodencov zrútil: „Spomínam si, ako Romeo sedel vo vani a bol veľmi rozrušení. Povedal len, že nechce v tom nechať otca samého,“ spomína Victoria. „Otec v prvom rade chce, aby si bol šťastný,“ povedala Victoria Romeovi podľa Daily Mail.

Deti mali po kom zdediť krásu.
Zdroj: Instagram/davidbeckham

Všestranne zameraní

S touto zraňujúcou správou pre Davida prišiel ako prvý Brooklyn, ktorého snom je venovať sa fotografovaniu, Romeo chce hrať tenis. Cruz sa podal na mamu a túži stať sa spevákom a tanečníkom a najmladšia Harper v tom ešte nemá jasno. Ako však tvrdí jej mama, je to poriadka divoška.

Vyzerá to teda tak, že ani jedno z detí Davida Beckhama nebude úspešných futbalistom ako on. Beckham hral naposledy za tím Paris Saint-Germain. Góly triafal i v národnom anglickom mužstve. Dvakrát sa stal hráčom roka v ankete FIFA a v roku 2004 bol najdrahším futbalistom sveta.