Sú to už dva roky, čo sa Riri na verejnosti ukázala so svojou novou láskou Hassanom Jameelom. Do súkromia si nikoho nepúšťajú, nie to ešte médiá.

Kto je teda Hassan Jameel a čím si získal srdce barbadoskej krásky?

Dedič Toyoty

Jameelova rodina vlastní spoločnosť Abdul Latif Jameel, ktorá je distribučnou spoločnosťou pre Toyota Motors v Saudskej Arábii a ďalších krajín Blízkeho východu. Hassan je v súčastnosti prezidentom charitatívnej organizácie, ktorá pripravuje programy zamerané na sociálny, kultúrny, vzdelávací a ekonomický rozvoj jednotlivcov a komunít Blízkeho východu i mimo neho.

Majetok v hodnote 1,5 miliardy dolárov

Rodina Jameela patrí podľa magazínu Forbes medzi dvanásť najbohatších arabských rodín. Očividne sa so speváčkou našli, veď i ona patrí k najbohatším muzikantom sveta. Jej majetok sa odhaduje na 600 miliónov dolárov.

Rihanna a Hassan Jameel na dovolenka.
Rihanna a Hassan Jameel na dovolenka.
Zdroj: Instagram

Rodinný podnik jej frajera je tiež sponzorom Saudskej futbalovej ligy, inak známej ako Jameel League.

 

Exotická romanca

O tom,  že sa nechcú objavovať na titulkách svetových magazínoch, svedčí aj ich obozretnosť a skrývanie sa pred paparazzi. V roku 2017 sa dvojica prepašovala v Londýne okolo fotografov len pod dáždnikom v duchu frázy pod lampou je najväčšia tma. O pár mesiacov neskôr, keď oslavovali Halloween v Bostone s priateľmi, zamaskovali sa do kostýmov. Aké jednoduché. Jameel v ten večer išiel za tučniaka.

Pár sa potom objavil na verejnosti až v roku 2018 na párty po Grammy. V roku 2019 boli nafotení na spoločnej dovolenke v Taliansku.

Rihanna a Hassan Jameel
Rihanna a Hassan Jameel
Zdroj: Instagram

V roku 2018 sa mali údajne na niekoľko mesiac rozísť. Dôvodom bolo, že arabský miliardár bol zo speváčky unavený. Ako informuje Harpersbazaar, kríza bola zažehnaná a Rihanna v jednom z rozhovorov prehlásila, že je do Hassana zamilovaná. Na otázku, či je zaľúbená odpovedala: „Samozrejme, že som.“ A bude svadba? „Dievča plánuje a Boh sa smeje, že?“ V rozhovore zdôraznila, že za pár rokov chce byť určite matkou.