FOTO Hugh a Deborra sa ešte tento rok viackrát ukázali spolu na verejnosti a nič nenasvedčovalo kríze v ich vzťahu GALÉRIA

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness tvorili jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu. O to viac ich fanúšikov šokovala informácia, že sa po 27 rokoch šťastného vzťahu rozvádzajú. Bývalí partneri vydali oficiálne vyhlásenie v zmierlivom tóne. Obaja chcú pracovať na svojom osobnom živote a ich cesty sa už viac nedokázali spojiť.

Zaujímavé bolo sledovať reakcie týchto hercov. Zatiaľ čo Hugh Jackman nezložil obrúčku z prsta až do momentu oznámenia rozpadu ich vzťahu, Furness naznačovala krízu dávnejšie. Novinári ju odfotili pred niekoľkými dňami, ako už nenosí obrúčku a ani zásnubný prsteň. Vtedy však tomu neprikladali dôležitosť, pretože nikomu ani nenapadlo, že by sa ich vzťah mohol dostať do problémov.

Po zverejnení informácií o rozvode známeho páru sa opäť dostali na pretras klebety o Hughovi Jackmanovi. V minulosti sa už párkrát polemizovalo o tom, že jeho manželstvo je len fraška, pretože je v skutočnosti gay. Napovedá tomu viacero detailov z ich vzťahu. Hugh patril medzi najkrajších hercov Hollywoodu a ženy mali o neho obrovský záujem. Napriek tomu si vybral o 13 rokov staršiu partnerku, čo bolo pre mnohých obrovským prekvapením.

Anketa
Mal podľa vás Hugh Jackman manželstvo len naoko?

Dvojici sa nakoniec nepodarilo mať ani vlastné deti. Oscar a Ava sú adoptovaní a slávni rodičia ich často popisovali ako najväčší dar od života, za ktorý sú nesmierne vďační. Do toho sa pravidelne objavovali zaručené správy o tom, kto by mal byť jeho tajným milencom. Manželia všetky tieto správy tvrdo dementovali a na Hughovu stranu sa vždy postavila aj jeho partnerka. No niekedy boli aj jej vyjadrenia trochu zvláštne a v konečnom dôsledku iba vyvolali viac polemík.

„On bol gay toľko rokov. Aj ja som bola lesba. Pamätáte si, keď som natáčala „Hanbu“? Bola som lesba. Boli šokovaní, že som sa vydala,“ v roku 2020 použila v jednom z rozhovorov veľkú dávku sarkazmu. No keďže ju vtedy viacerí fanúšikovia nepochopili a vzali za slovo, musela neskôr svoje vyjadrenia opravovať a označila tieto klebety za nepodstatné.

Ešte predtým sa v roku 2013 v programe „60 minút“ vyjadrila, že keby aj bol jej manžel gay, pokojne by o tom hovoril. Preto označila takéto reči za nepríjemné, keďže vôbec nie sú pravdivé. Po ich rozchode sa však týchto otázok opäť nezbavila a podľa mnohých roky verejné tajomstvo Hollywoodu o Jackmanovej orientáciu sa už tentoraz nepodarí utajiť.

FOTO Hugh je po rozchode s manželkou utrápený GALÉRIA