Knieža Albert II. a šesťročné dvojčatá sú v kráľovskom paláci, ale mama je na čiernom kontinente. Pred dvoma týždňami odleteli do Afriky, aby primäli rebelantskú princeznú vrátiť sa do Európy, ale márne. Vrátili sa sami. Možnože sa manželka monackého kniežaťa odmietla vrátiť na starý kontinent po tom, čo sa na verejnosť dostal ďalší škandál. Albert II. má zrejme tretie nemanželské dieťa. Charlene toho mala zrejme už dosť, od marca trávi čas v Afrike a s rodinou sa neukázala na verejnosti už od januára.

Princ Albert II. s deťmi odletel po manželku do Afriky. Presvedčiť sa mu ju nepodarilo.
Zdroj: Internet

Útek z paláca

V Monaku sa v súvislosti s panovníckou rodinou skloňuje slovo rozvod. Samotná Charlene to svojím správaním potvrdzuje. Ušla do Afriky, kde síce oficiálne dohliada na činnosť svojej nadácie na ochranu nosorožcov, ale - ktovie... Navyše si oholila hlavu a podľa všetkého sa nemieni do Európy tak skoro vrátiť. Ani manžel, ani deti ju nepresvedčili, hoci sa vybrali za ňou na juh.

Charlene sa do Afriky vybrala oficiálne kvôli nosorožcom.
Zdroj: Internet

Oficiálne zdôvodnenie

Princezná tvrdí, že v návrate na starý kontinent jej prekáža tajomná infekcia nosa, uší a hrdla. Lenže Charlene nevyzerá byť chorá. Pózuje s nosorožcami a na Monako ako keby zabudla. V tejto súvislosti silnejú špekulácie, že monacká kňažná sa odmieta vrátiť k manželovi a deťom preto, lebo Albertovi sa prihlásilo údajné tretie nemanželské dieťa. Istá žena z Brazílie tvrdí, že porodila jeho dcéru v čase, keď s Charlene oficiálne chodil. Je to pravda, či nie? V každom prípade médiá spomínajú na sobáš spred desiatich rokov, kedy Charlene plakala, a zdalo sa, že ujde spred oltára. Hoci tak neurobila, od svadby sa špekuluje, že šťastná nie je. Médiá nazvali bývalú juhoafrickú reprezentantku v plávaní „najsmutnejšou princeznou na svete“.

Zdá sa, že najsmutnejšia princezná na svete našla svoj zmysel života pri ochrane ohrozených nosorožcov.
Zdroj: Internet

Viac FOTO monackej princeznej si môžete pozrieť v GALÉRII