Obe boli krásne, mladé a všetko mali pred sebou. Elizaveta Dubrovinová (22) pôjde na trinásť rokov za mreže za mimoriadne krutú popravu svojej sestry Stefanie (†17). Zasadila jej 189 rán nožom, odrezala jej uši a vyklala oči z jamôk. Stalo sa to pred vyše tri a pol rokom.

Odvážne fotky zavraždenej ruskej modelky si pozrite v GALÉRII>>

Takmer ako dvojčatá

Sestry z Petrohradu sa na seba podobali, podobne sa obliekali i česali. Obe boli dlhonohé blondíny, obidve skúšali šťastie v modelingu, priťahovali zraky mužov. Na sociálnych sieťach zverejňovali spoločné fotky, ktoré vyzerali ako dokonalá súrodenecká idylka. Všetkých známych i rodinu zločin Elizavety Dubrovinovej zaskočil - každý totiž videl objatia na fotkách.

MODELKA Stefanii sa darilo.
MODELKA Stefanii sa darilo.
Zdroj: INTERNET

Lenže pár naozaj dobrých známych šípilo, že medzi sestrami všetko v poriadku nie je. Idylka sa skončila, keď sa začalo mladšej sestre dariť. Pretože Stefania mala niečo, čo vtedy 19-ročnej Elizavete chýbalo. Stefania vyhrávala kastingy a vyvolávala väčší obdiv. Staršia sestra bola čím ďalej, tým viac zúrivá. Vtedy sa začala obliekať i líčiť presne ako sestra. Možno si myslela, že ak bude vyzerať ako jej dvojča, dostane nejaký kontrakt. Jej zášť vyvrcholila, keď sa Stefania zaľúbila do staršieho bohatého muža. Dnes 44-ročný Alexej Fetejev jej lásku opätoval.

Osudný večer

V onú noc, keď Stefaniu beštiálne zavraždila, sa u Alexeja konal žúr. V trojici - sestry a Stefaniin drahý. Elizaveta zaháňala smútok drogami. Alkohol tiekol potokom. To v Elizavete zobudilo démonov. V istej chvíli sa Alexej vybral z bytu po ďalšie zásoby „ohnivej vody“. Keď sestry zostali samy, Elizavetu opanovala zúrivosť, schytila nôž a na Stefaniu zaútočila.  Vyklala jej oči a odrezala uši. Potom ju bodala  a bodala…

ODSÚDENÁ Elizaveta si rozsudok vypočula s kamennou tvárou.
ODSÚDENÁ Elizaveta si rozsudok vypočula s kamennou tvárou.
Zdroj: INTERNET

Prednedávnom súd odsúdil dvadsaťdvaročnú Elizavetu na trinásť rokov väzenia. Hrozilo jej až 25 rokov, ona vinu neustále popierala. Tvrdila, že by nebola schopná ublížiť svojej mladšej sestre. Za vraha označovala sestrinho priateľa Alexeja. Ten však v osudnú noc zabránil Elizavete utiecť a zavolal políciu. Skončila nakoniec na psychiatrii, po troch rokoch ju však uznali za psychicky spôsobilú, preto ju mohli súdiť. Rozsudok si vypočula s kamennou tvárou.

Odvážne fotky zavraždenej ruskej modelky si pozrite v GALÉRII>>