Shania Twain (57) sa v utorok zúčastnila odovzdávania cien People's Choice Awards v Kalifornii. Kanadská speváčka, ktorá po celom svete predala viac ako 40 miliónov albumov a preslávila sa hitmi ako Man! I Feel Like A Woman, From This Moment či Come On Over, si prevzala ocenenie Icon Awards.

To je určené legendám svojho oboru, ktoré zanechali výraznú stopu. Shania bola dojatá. "V takýchto chvíľach mi vždy chýba moja mama. Zbožňovala by pohľad na jej malé dievčatko, ktorému sa podarilo niečo takéto. Ale moji fanúšikovia, priatelia, môj tím, vy to miesto po nej zapĺňate,“ povedala hviezda v príhovore.

Shania zaujala už na červenom koberci, keď outfitom zahŕňajúcim kapucňu s leopardím vzorom pripomenula svoj klip z roku 1998 ku skladbe That Don’t Impress Me Much. Na pódiu aj zaspievala v červenom koženom kostýme pripomínajúc kovbojku, cenu preberala v trblietavom overale s napumpovaným výstrihom.

Ako sa Shania rokmi menila, si pozrite v GALÉRII.

O hviezde sa však teraz viac ako v súvislosti s hudobným úspechom píše kvôli jej výzoru. Na udeľovanie cien prišla s ružovou parochňou a jej tvár už len matne pripomínala jej mladšie ja.

FOTO Shanie na odovzdávaní cien v GALÉRII.

Presný zoznam jej plastík známy nie je, špecialisti sa však už v minulosti pre Life & Style magazín zhodli, že evidentné je minimálne použitie botoxu, omladenie očného okolia a výplne v lícach. Fanúšikovia tiež špekulujú, že speváčka podstúpila zväčšenie poprsia.