Brazílska supermodelka Gi­sele Bündchen (42) si užíva slobodný život. Kráska si nenechala ujsť svetoznámy karneval v Riu de Janeiro. Inšpirovala sa pritom odhalenými tanečnicami a tiež ukázala vypracované brucho.

FOTO Gisele Bündchen v úspornom outfite v Riu si pozrite v GALÉRII

„Bolo to výnimočné vrátiť sa na karneval a uctiť si túto krásnu oslavu našej brazílskej kultúry,“ napísala Gisela na svojom Instagrame.

Vlani s manželom, hráčom amerického futbalu Tomom Bradym (45) oznámili, že sa po 13 rokoch rozvádzajú. Majú spolu dve deti, Benjamina (13) a Vivian (9).

Dieťa s ex

„Rozhodnutie ukončiť manželstvo nie je nikdy ľahké, ale my sme sa rozišli, a hoci je, samozrejme, ťažké prejsť niečím takýmto, cítim sa požehnaná za čas, ktorý sme spolu prežili, a Tomovi želám vždy len to najlepšie,“ napísala topmodelka po rozchode na Instagram.

Vyzeralo to na veľkú lásku. Gisele a Tom spolu začali randiť koncom roka 2006. Krátko na to Tom zistil, že jeho bývalá priateľka, americká herečka Bridget Moynahan (51) s ním čaká dieťa. Johna porodila v roku 2007. Gisele s Tomom vtedy náročnú vzťahovú skúšku zvládli a v roku 2009 sa zobrali. Dnes je už pár minulosťou.