Podareného manžela totiž prichytili paparazzovia na jachte v spoločnosti polonahých modeliek. Novopečený otec vôbec nevyzeral, že by mu bolo smutno za rodinou a spoločnosť krások si evidentne užíval. Že by manželia prežívali prvú krízu len necelé tri roky po svadbe?

Prominentný manžel si to užíval v spoločnosti krásnych žien, kým sa manželka doma starala o dieťa.
Zdroj: Internet

Páčilo sa mu

Jack Brooksbank, životný druh princeznej Eugenie a otec ich päťmesačného synčeka Augusta, sa vybral na čarovný stredozemný ostrov Capri, kým kráľovská manželka zostala doma s bábätkom. 35-ročný manažér sa v spoločnosti modeliek cítil dobre, bolo to vidno z jeho výrazu tváre i gest. Túlil sa ku kráskam, dokonca ich aj objímal. Mladé ženy sa po lodi premávali v minimalistických plavkách,  niektoré aj topless.

Medzi kráskami vynikala talianska modelka Erica Pelosiniová, ktorá si smelo odhaľovala poprsie a Jack Brooksbank od nej neodstupoval na krok, premával sa s ňou po palube, občas ju nežne chytil za chrbát.

Medzi kráskami vynikala talianska modelka Erica Pelosiniová
Zdroj: Internet

Následky výletu

Čo čaká prominentného manažéra, keď sa vráti do Spojeného kráľovstva a stretne sa s Eugeniou, vnučkou kráľovnej Alžbety II.? Naozaj ju podviedol s niektorou z modeliek, alebo v poslednej chvíli odolal obrovskému pokušeniu? Jedno je isté - nešťastná princezná, dcéra princa Andrewa a Sarah Fergusonovej, sa už teraz musí cítiť veľmi ponížená na očiach celého sveta. Celkom určite si Jack bude musieť vypočuť minimálne niekoľko ostrých výčitiek. Britské médiá v tejto súvislosti špekulujú, či kráľovskú rodinu čaká opäť škandálny rozvod?

Eugenii a Jackovi sa prvorodený synček narodil vo februári.
Zdroj: Innternet

Viac fotografií z lodnej párty si môžete pozrieť v GALÉRII.