Manželka Alberta II., ako píše The Sun, bola od rodiny desať mesiacov preč a keď sa vrátila, museli ju vraj hospitalizovať na psychiatrii. Šokujúce informácie však ďalej hovoria, že kňažná si nečakane našla priateľa, ktorý ju „v ťažkých chvíľach podporuje“. Kto je tajomný obdivovateľ bývalej juhoafrickej plavkyne?

O Charlene sa píše ako o najsmutnejšej princeznej sveta. Pri Albertovi zrejme nie je šťastná.
Zdroj: Internet

Neverný muž

O Charlene sa píše ako o „najsmutnejšej princeznej sveta“. Dôvodom má byť nielen smútok za Juhoafrickou republikou, ale aj manželove nevery a nemanželské deti. Oficiálne ich má dve, momentálne prebieha súd o uznanie otcovstva dcéry, ktorú má mať s istou Brazílčankou. S manželkou má pritom rozkošné dvojčatá!

Charlene Winstocková, bývalá olympijská plavkyňa, vraj chcela dokonca utiecť spred oltára! K sobášu ju nakoniec prinútili, a počas manželstva vyšli najavo ďalšie informácie o Albertových neverách. Jedno z nemanželských detí sa malo dokonca narodiť v čase, kedy športovkyňa a šľachtic spolu už chodili!

Charlene má s monackým vládcom dvojičky. On má ešte dve nemanželské deti, či má aj tretie, rozhoduje súd.
Zdroj: Internet

Opätovný útek

Začiatkom roka začal súd o uznanie otcovstva brazílskej tínedžerky. Charlene si zrejme vtedy povedala „dosť“! Prestala sa s manželom ukazovať na verejnosti a v marci odišla do Juhoafrickej republiky. Najskôr sa oficiálne tvrdilo, že musí dohliadať na činnosť svojej nadácie na záchranu nosorožcov. Potom sa hovorilo o infekcii, ktorá jej bráni vrátiť sa do Monaka. Lenže od klebiet to v Monaku len tak hučalo! Nikto oficiálnym verziám neveril, špekulovalo sa o veľkej manželskej kríze medzi Albertom II. a Charlene. Pred asi dvoma týždňami sa princezná do Monaka vrátila a zapózovala s manželom i šesťročnými dvojčatami pred fotografmi. Lenže potom opäť zmizla. Kam? A s kým? Dozviete sa na nasledujúcej strane!

Oficiálne šla Charlene do JAR kvôli svojej nadácii na záchranu nosorožcov.
Zdroj: Internet