Držiteľ Oscara, ktorý sa do povedomia verejnosti dostal úlohou vo veľkofilme Titanic, historický dom kúpil v roku 2018 od hudobníka, skladateľa a speváka Mobyho (56). Minulý rok sa ho však pokúšal predať za 5,75 milióna dolárov, čo je necelých päť miliónov stotisíc eur. Teraz sa ho pokúša predať znova, ale cenu znížil na 4,895 milióna dolárov, čiže za niečo vyše 4,3 milióna eur. Je to však podstatne menej, než za koľko toto sídlo pôvodne sám kúpil. 

Leonardo DiCaprio znížil cenu luxusného sídla.
Zdroj: Profimedia

História i luxus

Nehnuteľnosť stojí v losangeleskej štvrti Los Feliz v slnečnej americkej Kalifornii. Zaujímavé je, že Moby predal svoj dom pomerne rýchlo, len pár týždňov po tom, ako ho kompletne zrekonštruoval. Je to luxusná rezidencia s osemnástimi bielymi izbami. Nechýba v nej miestnosť na jogu, sauna či miestnosť, v ktorej si obyvatelia môžu vychutnať kávu.

          Dom bol postavený v roku 1926, dýcha históriou a napriek tomu ponúka najmodernejšie vymoženosti 21. storočia. Luxusné sídlo má obrovské izby a vysoké stropy, tri krby, multifunkčnú kuchyňu so špajzou. Srdcom rodinnej pohody je veľká jedáleň, ktorá ústi na terasu s bazénom. Ako inak, v domoch filmových hviezd nechýba ani posilňovňa. Rozľahlý pozemok s množstvom stromov ponúka pre nového majiteľa dostatok súkromia.

V interiéri dominuje biela.
Zdroj: Profimedia

Interiér luxusnej nehnuteľnosti si môžete pozrieť v GALÉRII.