Má 49 a vyzerá očarujúco, lebo ako sama priznala: „Každé dievča si zaslúži dobrý glam tím.“ Napísala pod fotku na Instagrame waleská herečka Catherine Zeta-Jonesová, ktorá sa preslávila v Hollywoode.

Tak som sa (ne)zobudila

Miestnemu životnému štýlu sa však vymyká. Žije bez škandálov a už takmer 19 rokov v manželstve s tým istým mužom, americkým hercom Michaelom Douglasom (74) a na nedeľný obed prichádza k manželom celá rodina. Písali sme o tom tu >>

Catherine Zeta-Jonesová už v kasových trhákoch veľmi nehráva, ale stále má v sebe tú onú hollywoodsku iskru, ktorú v nej teraz opäť rozdúchal tím štylistov, ktorých sympaticky a bez zahmlievania priznala. Na nedávnu návštevu Slovenska ich so sebou, pochopiteľne, nebrala, nič to, aj s trošku odrastenými gélovými nechtami je to hviezda, akú Šamorín každý deň nevidí.

Catherine Zeta-Jones v Šamoríne manikúru neriešila: Gélové nechty mala mierne zanedbané.
Catherine Zeta-Jones v Šamoríne manikúru neriešila: Gélové nechty mala mierne zanedbané.
Zdroj: MATEJ KALINA

EXKLUZÍVNE zábery z návštevy Douglasovcov na Slovensku v GALÉRII >>

Dramatický look

Luxusný dramatický mejkap Catherine Zeta-Jonesovej dopĺňali vyčesané havranie vlasy a krásna róba. Dokonalé. Bez „glam komanda“ sa nezaobíde žiadna hollywoodska hviezda, hlavne, ak sa chystá na dôležitú akciu.

V galérii si pozrite ďalšie svetové herečky a modelky, ktoré sa neboja priznať, že sa o ich dokonalý vzhľad TAKTO postarali profesionáli >>