Mal to byť príbeh ako z rozprávky. Mladá a krásna žena, bývalá miss, sa zaľúbila do kráľa exotického štátu. Ten sa s ňou oženil a kvôli láske sa vzdal trónu. Splodili syna. Vzťah sa však skončil veľmi rýchlo a prekvapivo. Modelka sa o rozvode dozvedela z internetu. Teraz dostáva výstražné hrozby a bojí sa o svoj život aj o život niekoľkomesačného dieťaťa. Je tým dôvodom rozvod?

História lásky

Oksana Vojvodinová, bývalá Miss Moskva a modelka, sa s vtedajším kráľom Malajzie Muhammadom V. spoznala v roku 2017. Dvadsaťsedemročná modelka si najskôr myslela, že jeho kráľovský titul je žart. Po ročnom chodení sa vzali, svadba v Moskve bola veľkolepá.

V galérii si pozrite horúce zábery bývalej manželky malajzijského exkráľá>>

Oksana konvertovala na islam a pred rokom sa 50-ročný panovník vzdal kvôli svojej láske trónu. V máji sa narodil ich syn Leon. Zdalo sa, že ich šťastie nemôže nič ohroziť. A predsa ich idylka dlho netrvala. Pre Muhammada bolo totiž veľmi nepríjemným prekvapením to, že o svadbe s Oksanou sa rozpisovali domáce i zahraničné médiá. A potom sa na internete objavili kompromitujúce fotografie, na ktorých Miss Moskva ako účastníčka reality šou súloží s iným mužom.

To bolo pre Muhammada príliš silné a požiadal o rozvod. Podľa Daily Mail exkráľ na súde trikrát vyslovil slovo talák, ktoré v malajzijskom jazyku znamená rozvod. Svedkami mu boli výlučne dvaja moslimovia, pretože po­dľa islamských obyčajov žena nemusí byť prítomná. Islam takýto proces považuje za nezvratný rozpad manželstva. Oksana to najskôr odmietla vziať na vedomie, tvrdila, že manžela stále veľmi miluje a túži po spoločnej budúcnosti.

Strach

Oksana teraz tvrdí, že sa jej vyhrážajú. Odišla radšej z Moskvy a tají miesto, kde býva. Napriek tomu sa s ňou údajne spojila istá žena. Tá ju informovala, že modelka má veľmi veľa nepriateľov, ktorým sa nepáči, že rozvod s bývalým malajzijským kráľom je stále predmetom búrlivej medzinárodnej diskusie.

Daily Mail citoval svojho informátora: „Počas rozhovoru tá žena niekoľkokrát zdôraznila, že syn Leon je v smrteľnom nebezpečenstve. Vojvodinová tomu môže predísť tak, že stiahne papiere zo súdu proti bývalému manželovi a prestane sa objavovať a vyjadrovať v médiách.“

Modelka totiž vzťah s bývalým kráľom prepierala cez médiá a sociálne siete. Jej právnik najskôr tvrdil, že exmonarcha jej posiela peniaze, keďže Oksana so synom začali žiť v Moskve ešte počas manželstva. Údajne si prenajímala dom a mala tiež ochranku.

Na sociálnych sieťach stále zverejňovala „dôkazy“o nehynúcej láske k Muhammadovi, najmä ich spoločné zaľúbené fotky a fotky zo svadby. Cez médiá ho „naháňala“, aby sa jej prestal vyhýbať a začal sa starať spolu s ňou o ich potomka. Na instagramovom profile napísala: „Nevidela som manžela od decembra. Skrýva sa predo mnou aj pred naším synom. Žiaľ, on je zodpovedný za tento škandál. Chcela by som sa verejne ospravedlniť za jeho správanie. Dúfam, že bude myslieť na svoju povesť.“

Vojna

Začalo sa však klebetiť, že bývalý kráľ si myslí, že syn nie je jeho. Oksana opäť riešila všetko verejne. Vyvracala klebety, že dieťa nie je sultánovo. „Faris, si otcom, uvedom si, čo robíš!“apelovala cez médiá. Muhammad syna naživo nevidel. Dokonca prejavila ochotu dať urobiť synovi testy DNA, aby dokázala, že svojho manžela nepodviedla.

Potom začala modelka od exmanžela požadovať majetkové vyrovnanie. Žiada alimenty na syna vo výške takmer 27-tisíc eur mesačne. Navyše chce od neho dom v Londýne, ktorý má hodnotu asi deväť miliónov eur. A opäť o tom vedeli médiá.
Vojvodinová najnovšie oznámila verejnosti, že sa bojí o svoj život. Aby sa mohla prestať báť, nemá sa vyjadrovať v médiách. A to znovu neurobila. Sultán však drží bobríka mlčanlivosti. Zdroj, ktorý informoval o tajomnej žene, ktorá Oksanu nastrašila, je tajný. Preto nevedno, či je to naozaj pravda alebo si modelka, špecialistka na marketing a podnikateľka - ako sama seba označuje na profile -, všetko vymyslela, aby sa na ňu nezabudlo.

V galérii si pozrite horúce zábery bývalej manželky malajzijského exkráľá>>