Model a influencer Jeremy Ruehlemann zomrel vo veku 27 rokov. Príčina smrti rodáka z amerického New Jersey zatiaľ nie je známa, píše dailymail.co.uk.

Módny návrhár Christian Siriano, ktorý Jeremyho považoval za blízkeho a inšpiratívneho človeka, sa v nedeľu podelil o dojímavý príspevok na Instagrame. Ten obsahoval sériu fotografií Jeremyho modelingových momentov, ako aj niekoľko spoločných záberov. "Nikdy som nič také nezverejnil, ale stratiť priateľa, ktorý bol takou krásnou dušou, je jednoducho veľmi ťažké. Toto je pre Jeremyho, najkrajšieho človeka, ktorý dával toľko lásky každému, koho stretol, bez ohľadu na čokoľvek," napísala hviezda seriálu "Project Runway", pre ktorého bol Jeremy jednou z jeho múz. "Vždy ňou aj bude. Inšpiroval ma a budem ho navždy milovať," dodal v srdcervúcom príspevku.

Smrť mladého človeka, ktorý patrí do tragického Klubu 27 (zoznam celebrít, ktorých spája smrť vo veku 27 rokov), otriasla mnohými. "Je neskutočné, že sme sa rozprávali pred dvoma dňami a ty si bol v poriadku a šťastný! Jeremyho rodine a priateľom vyjadrujem úprimnú sústrasť. Je také tragické stratiť niekoho tak mladého. Táto smutná správa mnou naozaj otriasla. Jeremy bude navždy žiť v spomienkach tých, ktorí ho milovali," napísal Gabriel. "Odpočívaj v pokoji, Jeremy. Nikdy na teba a tvoje dobré srdce nezabudnem. Budeš nám veľmi chýbať," adresovala mu do neba Sophie. "Jeremy - bol si úžasný človek a vždy si tu bol pre každého, s kým si prišiel do kontaktu. Dúfam, že budeš odpočívať v tom pokoji," smúti Nicole.

Rodák z New Jersey sa dal na modeling v roku 2017. Odvtedy sa prešiel po móle na niekoľkých Sirianových prehliadkach a modeloval pre značky a návrhárov vrátane Joha Varvatosa, Josepha Abbouda, Superdry, Macy's, Zary, Nicka Grahama a Atelier Cillian. Vychádzajúca hviezda sa objavila aj v časopisoch GQ a Playhaus a spolupracovala so spoločnosťami Superdry a Perry Ellis. Na Instagrame ho sledovalo 70-tisíc fanúšikov.

Poslednú fotku zverejnil pred tromi dňami, nájdete ju v GALÉRII

Jeremyho posledným príspevkom na Instagrame bola fotografia zo zákulisia, ktorá vyzerala ako fotenie so značkou Tommy Hilfiger. Po správe o modelovej smrti Hilfigerov mladší brat Andy Hilfiger v komentároch napísal: "Je mi to tak ľúto."