Williamson okrem iného píše, ako bol v roku 1957 vtedy 22-ročný Elvis s troma 14-ročnými dievčatami, s ktorými si užíval v posteli, okrem iného sa detinsky bili vankúšmi, dievčatá ho láskali a bozkávali. Autor opisuje aj noc, ktorú mal v roku 1954 Elvis stráviť s mladou fanúšičkou. Počas sexu mu však praskol kondóm a spevák spanikáril. Odviezol milenku do nemocnice a vystrašený volal svojej vtedajšej priateľke Dixie Lockovej. Ona mala 15, on 19 rokov. Williamson pripomína tiež už známy príbeh, keď sa 25-ročný Elvis začal stretávať so 14-ročnou Pirscillou, ktorú si neskôr aj vzal. O šesť rokov neskôr sa rozviedli.

S budúcou manželkou Priscillou začal chodiť, keď mala 14 rokov.
Zdroj: Internet

Očakávajú jeho návrat

Elvis Presley je jednou z najpopulárnejších osobností 20. storočia. Narodil sa v januári v roku 1935 a zomrel veľmi mladý, len 42-ročný v roku 1977. Kariéru začal v roku 1953, bol jedným z prvých predstaviteľov žánru nazvaného rockabilly, čo bolo spojenie country a rhythm and blues. Pri vystúpeniach bol veľmi bezprostredný. Mal tiež rád bojové športy, bol držiteľom troch čiernych pásov v bojových umeniach.

Po rozvode s Priscillou spevák veľmi pribral, ale stále vystupoval a nahrával. Bol prvým umelcom, ktorý v štyroch vystúpeniach za sebou vypredal Madison Square Garden v New Yorku v roku 1972. V auguste 1977 ho našla mŕtveho v kúpeľni snúbenica Ginger Aldenová. Oficiálnou príčinou smrti bol srdcový infarkt, niektorí fanúšikovia si však myslia, že sa predávkoval. A niektorí sú presvedčení, že Elvis nezomrel a raz sa vráti.