Reč je o speváčke Dua Lipa (26), tá totiž vyšla na ulicu v dlhých čierno-bielych šatách. Zatiaľ čo spodná časť zakrývala nohy takmer po členky a pôsobila elegantne, o vrchnej časti sa to povedať nedá. Tielkový vrch šiat bol totiž nie len úsporný čo sa látky týka, ale aj zboku poriadne vykrojený a priehľadný.

S podprsenkou sa megastar neobťažovala vôbec. Či nechala Dua Lipa niečo na fantáziu, posúďte v GALÉRII. Odvážne šaty si obliekla na prechádzku Berlínom a návštevu miestnej galérie umenia, v metropole Nemecka večer predtým koncertovala. Ktovie, čo na jej outfit povedali okoloidúci.

Rodáčka z Londýna aktuálne absolvuje európsku časť svojho turné Future Nostalgia Tour, v júni zaspieva aj v Bratislave. Portál Daily Mail pripomína, že koncertná šnúra bola trikrát prekladaná kvôli pandémii koronavírusu, až napokon vo februári konečne odštartovala v americkom Miami.

FOTO speváčky v odvážnych šatách v GALÉRII.

Turné potrvá do konca roka, po Európe hviezda zavíta do Kanady, Južnej Ameriky a následne Austrálie. Dua Lipa vydala album Future Nostalgia v marci 2020, o rok neskôr si zaň prebrala cenu Grammy za najlepší album roka.