Nielenže si nedala rúško, ale nedala si na seba vôbec nič. Speváčka Lady Gaga (33) robí reklamu svojmu v poradí šiestemu štúdiovému albumu Chromatica obnaženou titulkou pre magazín Paper. „Súhlasím s tým, že budem nahá pred všetkými v tejto miestnosti. Verím, že robíme umenie, tu nejde o porno,“povedala speváčka, keď zhadzovala svoju róbu pred fotením.

Horšie a lepšie dni

Prostredníctvom albumu sa snaží vyrovnať s diagnózou fibromyalgia, charakteristickou chronickými bolesťami. Tie robili speváčke nielen problémy pri tanci, ale niekedy pre ne nedokázala ani vstať z gauča. „V podstate ide o neuropatickú bolesť. Keď sa vystresujem, moje telo bolí,“ vysvetlila Lady Gaga v rozhovore pre ETonline.

„Urobím čokoľvek, čo je potrebné na to, aby som roztancovala a rozosmiala svet. Chcem vydať album, ktorý bude nútiť ľudí radovať sa v tých najťažších chvíľach. Neustále na sebe pracujem. Niekedy mám horšie dni, niekedy lepšie. Ak ťa niečo bolí a počúvaš túto hudbu, vedz, že ja viem, aké to je. A takisto viem, čo to je, nenechať si tým pokaziť život,“ odkazuje speváčka fanúšikom.

Pikantné foto Lady Gaga v GALÉRII