Madonna bola v stredu hostkou The Tonight Show s Jimmym Fallonom. Aj keď každý vie, že diva je neriadená strela, moderátora sa jej predsa len podarilo vyviesť z miery, píše billboard.com.

Madonna prišla do šou, aby propagovala pripravovaný 50-skladbový album, ktorý je výberom jej tanečnej kolekcie remixov Finally Enough Love: 50 Number One. Objavia sa na ňom hostia ako Justin Timberlake, Britney Spears, Nicki Minaj a Maluma. Diva moderátorovi zároveň prezradila, ktorý z umelcov, s ktorými ešte nespolupracovala, je na prvom mieste jej zoznamu želaní. "Chcem povedať, že je jeden umelec, ktorého uctievam viac než čokoľvek iné v živote a veľmi rada by som s ním spolupracovala, a to je Kendrick Lamar," povedala.

Madonna počas talk šou odprezentovala aj svoj ústny šperk, ktorý sa jej ligotal na zuboch. "Páči sa mi, ako to vyzerá, šperky v ústach a okrem toho mám naozaj škaredé zuby," vysvetlila speváčka, v čom ju moderátor uistil. "Áno, máš." Madonna vyzerala na chvíľu zaskočene, než odpovedala: "Nesúhlaste so mnou!" Fallon sa potom pokúsil situáciu zachrániť a povedal: „Nie, nie, chcel som povedať... Myslel som to ako otázku!" Madonna ho potom chytila ​​za ruku a udrela ho po zápästí, na čo sa dvojica začala smiať.

O chvíľu neskôr darovala moderátorovi malú trblietavú kabelku na retiazke, na ktorej bolo napísané slovo „butch“ (označuje lesbu, ktorej vzhľad a správanie sa považuje za mužské, pozn. red.). Keď moderátora prinútila navliecť si kabelku, zapózoval s ňou pred stolom a potom sa od smiechu zrútil na zem. Madonna rýchlo vyskočila zo sedačky a obkročmo si naňho sadla, keď ležal na podlahe. Potom predstierala, že na ňom ‚jazdí‘, zatiaľ čo publikum tlieskalo a jasalo.

Fotky zo šou nájdete v GALÉRII