Idol dievčat z anglickej chlapčenskej skupiny One Direction Liam Payne (29) prišiel podporiť svojho kolegu zo skupiny, ktorá sa rozpadla pred ôsmimi rokmi. V Londýne mal totiž filmovú premiéru dokument All of Those Voices, v ktorom Louis Tomlinson (31) rozoberá svoju kariéru, vzťah k 7-ročnému synovi aj temné obdobie. Louis totiž v roku 2016 prišiel o mamu, ktorá podľahla leukémii. O tri roky mu zomrela aj sestra Félicité. V 18-tich rokoch sa neúmyselne predávkovala. V drogách hľadala útechu po smrti matky.

Zahanbil sa

Payne na Instagrame priznal, že Louisovi nebol v jeho najhoršom životnom období dobrým priateľom a snaží sa ho teraz podporovať viac. „Vidieť svet tvojimi očami bolo to najkrajšie, čo som zažil,“ napísal Payne na Instagram po videní dokumentu.

„Bolí ma krk z toho, ako veľmi k tebe teraz vzhliadam. Už predtým si bol mojím priateľom a bratom, ale keď som mohol nazrieť cez okno do tvojej mysle, ešte viac ťa musím rešpektovať.“

„S čím všetkým si sa musel potýkať a ako si to držal všetko v sebe. Je mi ľúto, že som bol tak mimo a neurobil som pre teba v tých chvíľach viac. Hanbím sa, že nie som taký dobrý priateľ, akým i mi bol ty, no teraz sa to pokúsim napraviť,“ uznal si Payne.

Payna dokument o jeho kamarátovi doslova emocionálne vyčerpal. Vyjadril hrdosť, ako rany osudu Tomlinson zvládol aj vďaka hudbe. Payne je za svojho priateľa vďačný. Tvrdí, že Tomlinson bol jedným z tých, ktorí ho pomohli vytiahnuť z problémov a dúfa, že mu to bude môcť raz oplatiť. Payne fanúšikom odporúča, aby si dokument šli pozrieť. „Od tohto výnimočného človeka sa dozviete sa veľa o sebe.“

Z piluliek a chľastu

Payne, ktorý má syna Beara (5) so speváčkou Cheryl Cole (39) prišiel na červený koberec v sprievode Američanky Kate Cassidy (23). Fanúšikom pritom hneď udrela do očí jedna vec! Nešlo o blondínku po jeho boku. Zmena bola markantná. Chlapčenský výraz Liama bol preč. Tvár pôsobila ako po nejakom zákroku. Nedalo sa nevšimnúť, že má oproti minulosti oveľa výraznejšiu čeľusť.

V roku 2021 sa Payne posťažoval, že jeho tvár vyzerá „nafúknutá“. Vraj pribral z „párty života“ a nadmerného pitia alkoholu. Keď uvidel svoje fotky z toho obdobia priznal si, že jeho tvár vyzerala 10-krát väčšia. „Mal som nafúknutú tvár z piluliek a chľastu.“ Opätovná frustrácia z toho ako vyzerá ho viedla ale zas k tomu, aby pil a priberal na váhe ďalej. Počas lockdownu si vstúpil do svedomia a začal na sebe pracovať. Na premiéru Tomlinsonovho filmu prišiel s drasticky odlišným vzhľadom. Avšak nevyzerá to, že by to bolo len zdravou životosprávou. Šokovaní fanúšikovia sa na sociálnych sieťach začali pýtať, či si dal odstrániť tuk z tváre. Ako píše Daily Mail, medzi celebritami rastie trend dať si odstrániť tukové vankúšiky z vnútorných strán líc. Výsledkom je hranatejšia tvár.

Anketa
Páči sa vám nový vzhľad Liama Payna?

Muži chcú vyzerať silnejšie

Doktor Mo Hamed, ktorý vedie estetickú kliniku, pre Daily Mail povedal, že Liam vyzerá „veľmi dobre“. „Vyzerá akoby mal výplň čeľuste, ktorá mu vytvarovala profil.“ Podľa Hameda tento zákrok u neho na klinike naberá na popularite. Muži si dávajú vyplniť sánku, aby vyzerali mužnejšie. „Širšia a vytvarovaná čeľusť sa spája so silnejšími mužskými črtami,“ vysvetľuje ďalej plastický chirurg.

Viacerých odborníkov na estetickú medicínu oslovil aj bulvár Page Six. „Predtým nevyzeral zle, ale jeho tvár, namiesto toho, aby vyzerala jemne a trochu bacuľato, vyzerá teraz drsne a ako vymodelovaná,“ uviedol známy plastický chirurg Ramtin Kassir. „Rozhodne má mužnejší vzhľad s ostrejšími črtami v porovnaní s tým, ako vyzeral predtým,“ dodáva plastický chirurg z Floridy doktor Thomas Su. Kozmetická dermatologička Pamela Weinberger sa zhoduje: „Jeho nový vzhľad je rozhodne výraznejší ako v minulosti a má trochu ‚wau faktor‘, pretože štruktúra jeho tváre vyzerá inak.“ Podľa odborníkov s dlhoročnou praxou by Payne mohol mať výplne v čeľusti, perách, brade a tiež botox.

Estetická doktorka Azza Halim si nemyslí, že takýto efekt dosiahol Payne len výplňami. Pravdepodobne podstúpil bukálnu lipektómiu, čiže odstránenie tuku z líc, ktorého výsledkom je zoštíhlenie tváre. Táto kozmetická procedúra stojí od 4 700 do vyše 18-tisíc eur. Samotný spevák procedúru nepotvrdil, no jeho fanúšikovia sa pýtajú: „Čo sa stalo Liamovi?“ Ostré rysy síce vo všeobecnosti pridávajú mužom na atraktivite, no najlepšie je, keď sú pre človeka prirodzené, nie vytvorené umelo.

Liam Payne zmenil výzor, FOTO pred a po si pozrite v GALÉRII