Na výslnie ho dostalo pôsobenie v chlapčenskej kapele One Direction. Harry Stylesovi (26) sa darí ale aj ako sólovému spevákovi, či hercovi. Po vojnovej dráme Dunkirk (2017) sa spevák opäť objaví vo filme. V LA natáča snímku Don’t Worry Darling, ktorú režíruje herečka Olivia Wilde (36). Harry si zahrá po boku herca Chrisa Pina (40). 

Okrem toho si struhol aj rolu modela, keď sa ako prvý muž vôbec objavil na titulke módneho magazínu Vogue v jeho dlhej, 127-ročnej histórii. Ibaže, Harryho nezaodeli do žiadneho perfektne padnúceho pánskeho obleku ušitého na mieru, ale do dámskych letných šiat. Do editoriálu do nafotili aj v sukniach pripomínajúcich škótske kilty, či kruhu vytŕčajúceho spod tylovej sukne. Je vám to divné? Harrymu vôbec. Vlastne je mu to podobné.

„Oblečenie je tu na to, aby ste sa s ním hrali a experimentovali,“povedal v rozhovore pre časopis. Je teda jasné, že hudobníka na toto forenie zvlášť presviedčať nemuseli, navyše, Harry tým búra akékoľvek genderové módne stereotypy, a to on dobre vie. „Skutočne vzrušujúce je, že hranice sa už trochu rozpadajú. Ak dáte preč tvrdenie, že existujú šaty pre ženy a šaty pre mužov, keď odstránite túto bariéru, otvoríte si tak priestor, v ktorom sa môžete hrať.“

FOTO Harryho Stylesa v ženských šatách pre Vogue v GALÉRII

„Občas, keď zájdem do obchodov, pristihnem sa, že pri pohľade na ženské oblečenie a myslím na to, aké je úžasné. Je to ako so všetkým ostatným, kedykoľvek si vo svojom živote kladiete bariéry, limitujete seba samého. Pri hraní sa s oblečením je pritom toľko radosti,“dodal hudobník.

Harry je pritom známy svojimi módnymi výstrelkami, nie je to prvý raz, čo siahol po kúsku oblečenia akoby vytiahnutého so ženského šatníka, viď galéria.