Spevák a skladateľ Olly Murs priznal, že sa po duševnej stránke necíti dobre. Po druhom záchvate paniky sa rozhodol vyhľadať odborníkov. Ich príčine sa budete čudovať! 

Nechápal, čo sa deje

Spevák Olly Murs priznal, že trpel úzkostnými stavmi. Mladý anglický porotca v šou The Voice, čiže Hlas na jednom zo svojich vystúpení podľahol panike. Na pódiu Graham Norton Show Olly počas vystúpenia zabudol text piesne, čo ho úplne vykoľajilo. Murs trpel záchvatmi paniky a úzkosťami už skôr. Toto bola už len čerešnička na torte.

„Moje srdce búšilo a nemohol som sa nadýchnuť,“ povedal 34-ročný spevák pre Daily Mail. „Stál som za mikrofónom a nechápal som, čo sa deje. Nikdy som nič také nezažil. Díval som sa na moju mamu a otca v publiku a snažil som sa sústrediť. Bol to len rutinný výkon, no nevedel som, čo sa so mnou deje,“ spomína spevák, ktorý predal 18 miliónov albumov po celom svete.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

‪Thanks @dancingonice for having me tonight but also to @themattevers & @justbrandee for this unbelievable routine for “Excuses” big love to you both! Exceptional ♥️😘‬

Príspevok, ktorý zdieľa Olly Murs (@ollymurs),

Prešľap v televízii

Podobný stav spevák zažil už dvakrát. Po druhej skúsenosti sa rozhodol vyhľadať odbornú pomoc. Počas sedenia s terapeutom zistil, že jeho strach pramení ešte z čias súťaže X Factor, keď vyrobil poriadne faux pas. Prezradil totiž výsledky hlasovnia skôr, ako mal. Okrem spŕšky kritiky to na ňom zanechalo aj psychické stopy. „Pochopil som, že môj stav pramení zo strachu, že sa mám znova ukázať na televíznej obrazovke a znova urobiť nejakú chybu.“

Olly sa momentálne pripravuje na svoje turné All the Hits, ktoré odštartuje 1. mája. Na základe jeho skúseností, povzbudzuje mužov, aby aj oni riešili svoje duševné zdravie a nehanbili sa za prípadné úzkostné stavy.