Jeho milovaná partnerka Danielle Hampson († 34) náhle zomrela. Stalo sa tak v deň ich plánovanej svadby, napísal spevák na svojom Instagrame. Partneri vychovávali spolu 8-mesačného syna Bowieho.

"Nemôžem uveriť, že píšem tieto slová, ale moja drahá Dani - moja najlepšia priateľka, moje všetko a ešte viac, láska môjho života - zomrela v sobotu 18. júna v skorých ranných hodinách. Deň, ktorý mal byť najšťastnejším dňom nášho života, sa skončil zlomeným srdcom. Mám pocit, že som preplakal oceán. Nikdy sme sa nedostali k oltáru; ani sme si nemohli povedať sľuby, ani zatancovať náš prvý tanec, ale viem, že vieš, že si bola celý môj svet a to najlepšie, čo ma kedy stretlo, Danielle. Tento prsteň, ktorý som mal vždy nosiť, budem nosiť na znak svojej bezpodmienečnej lásky k tebe," zneli slová zlomeného muža, ktorý miloval svoju partnerku a matku jeho dieťaťa.

Fotky snúbencov nájdete v GALÉRII

"Som úplne zlomený, snažím sa to spracovať a úprimne neviem, kam mám ísť, ale viem, že musím použiť všetku silu, ktorú dokážem nazbierať pre nášho malého chlapca. Urobím všetko pre to, aby som Bowieho vychoval presne tak, ako sme vždy chceli. Sľubujem ti, že bude vedieť, aká úžasná bola jeho mama. Sľubujem, že budeš na mňa taká hrdá," zaviazal sa a svojej láske tiež odkázal, že mu bude už navždy chýbať.

Príčina smrti mladej ženy ostáva záhadou. Ešte minulý mesiac dovolenkovala rodinka na Sardínii a nič nenasvedčovalo tomu, že by malo dôjsť k takejto tragédii.