Nikto z okolia Meghan Markle a Harryho nepochyboval o tom, že sa princ do nej okamžite zamiluje. Sú párom, ktorý dokonalo vytvára romantické klišé. Krásne dievča z robotníckej triedy očarí princa a nakoniec sa vezmú. Čo môže byť ešte krajšie.

Príbeh a zámery Meghan opísala jej kamarátka a obchodná poradkyňa Gina Nelthorpe-Cowne, ktorá údajne tiež podľahla jej kúzlu. Najviac ju priťahovala jej vrúcna osobnosť, pokojná povaha a schopnosť, prinútiť vás, aby ste sa cítili ako jediná osoba na celom svete, na ktorej záleží.

Stiahla so sebou princa

Vraj keď Gina počula, že Meghan a princ Harry sa rozhodli pristúpiť k tak radikálnemu kroku, ako vzdať sa kráľovských povinností a stiahnuť sa do úzadia, nebola vôbec prekvapená. Kamarátka opisuje vojvodkyňu v prvom rade ako podnikateľku a jej rozhodnutie chápe z komerčného hľadiska. Pre jej kariéru a osobnosť verejného záujmu je načase, aby skončila. Svojím rozhodnutím so sebou stiahla aj princa Harryho a separovala ho od jeho kráľovskej rodiny.

Od klienta ku kamarátstvu

Prvýkrát sa stretli v roku 2014. Predstavila jej ju jedna z klientiek. V tom čase Meghan ešte pôsobila v seriály Suits. Gina sa stala obchodnou zástupkyňou vojvodkyne zo Sussexu. Podľa jej slov, bola ostrá ako britva, kreatívna a precízna, s dobrým obchodným mozgom a americkým podnikateľským postojom k životu, píše portál DailyMail.

Po niekoľkých stretnutiach sa z Meghan a Giny stali dobré kamarátky. Otvorene si hovorili o svojom súkromí a vojvodkyňa zo Sussexu jej prezradila mnoho z jej života. Keď sa Gina dozvedela, že sa dali dokopy s Harrym, a že sa chcú vziať, mala pochyby, pretože vedela, že Meghan neunesie nátlak spoločnosti.

Návrat Meghan z Kanady sa nezaobišiel bez obrovského trapasu.
Návrat Meghan z Kanady sa nezaobišiel bez obrovského trapasu.
Zdroj: Samir Hussein

Vtedy však ani len netušila, že táto skutočnosť bude znamenať koniec ich priateľstva a profesionálneho vzťahu. Gina ďalej v rozhovore opisuje, že Meghan má jednu neuveriteľnú schopnosť, a to, že je schopná zatvoriť dvere pred hocičím a hocikým. Tak urobila už so svojím otcom, súrodencami, prvým manželom a aj Giny.

Keď jej oznámila radostnú správu, že si ide vziať princa, povedala jej: „Ideme zmeniť svet.“Giny sa o Meghan celý čas vyjadruje ako o veľmi ambicióznej žene a dodáva, že: „Čo chce Meghan, Meghan dostane.“

Článok pokračuje na druhej strane >>