Preslávila ju úloha vrchnej sestry Margarety Houlihanovej v úspešnom americkom televíznom seriáli M*A*S*H, za ktorú získala dve ceny Emmy.

Reč je o americkej herečke Lorette Swit, ktorá sa však už v posledných rokoch spomína skôr v súvislosti s plastickými operáciami. Estetickej medicíne totiž Loretta prepadla natoľko, že sa o nej píše aj na portáli plasticsurgeryes.com. Jej premena je desivá.

Ako malé dievča hrala v rôznych seriáloch, jej život sa však obrátil naruby, až keď dostala osudovú rolu vrchnej sestry v populárnom komediálnom seriáli z vojenského prostredia. Do pamäte divákov sa zapísala aj vďaka tomu, že seriál sa nakrúcal dlhých jedenásť rokov.

Medzi najhoršími

Herečka si plastickými operáciami zničila tvár. Ľudia sa domnievajú, že sa príliš bojí, aby s pribúdajúcim vekom nestratila sebavedomie. Bohužiaľ, namiesto toho, aby sa upokojila a uvedomila si, že starne, zbabrala si tvár prostredníctvom zákrokov plastickej chirurgie. Teraz jej meno patrí do zoznamu celebrít s príšernými plastickými operáciami.

Foto zmenenej blondínky nájdete v GALÉRII

"Herečka to s plastickými operáciami v súvislosti s botoxom prehnala. Jej líca vyzerajú neprirodzene a sú príliš opuchnuté, čo jasne naznačuje, že sa s botoxovými injekciami príliš zahráva. Botoxová injekcia jej spôsobila, že jej tvár je taká strnulá, že jej bráni v akomkoľvek výraze. Botox tiež spôsobuje, že jej tvár je príliš bacuľatá," píše web plasticsurgeryes.com.

Loretta Swit sa po M.A.S.H objavila v mnohých ďalších seriáloch i filmoch, ako sú Závod s diablom, Trhák alebo Bláznivá apokalypsa. V Hollywoode má aj svoju hviezdu na chodníku slávy.