Tip na článok
26 miliónový dom je na predaj.

„Šťastkár“: Víťaz 180-miliónového jackpotu predáva luxusné sídlo. Drahšie ako ho kúpil

Barbara Hricišinová

Niekto musí tvrdo pracovať, iný zas vyhrá milióny v lotérii a o život má postarané. Kúpi si luxusný dom a potom ho ešte drahšie predá. Mať toľko šťastia!

Galéria k článku (26 fotografií )
Víťaz v lotérii predáva svoj horský dom, ktorý sa rozprestiera na ploche 845 hektárov, na Malom San Gorgonio Mountain v Oak Glen v Kalifornii za 26 miliónov dolárov.
Majiteľ Rick Knudsen vyhral jackpot vo výške 180 miliónov dolárov California Mega Millions v roku 2014. Následne na to, odišiel zo svojej práce a kúpil dom.
Ide o jediné horské dedičstvo v južnej Kalifornii, ktorý leží vo výške 9000 stôp.

Rick Knudsen vyhral v roku 2014 v lotérii neuveriteľných 180 miliónov dolárov! Nečudo, že dal výpoveď v práci a  postavil si luxusnú haciendu so všetkým, po čom kedy túžil. Napriek nehorázne vysokej výhre, nerozhadzuje, ba práve naopak, majetok zveľaďuje.

Kalifornský dom kúpil Knudsen za 5,5 milióna dolárov. Dnes ho predáva za 26 miliónov dolártov. Isto, sám doňho investoval. Keď dom kupoval, bol ešte len rozostavaný. Rick k nemu prikúpil priľahlý byvolí ranč i ďalšie pozemky, píše Business Insider.  Nekúpite?

Sauna aj steakhouse

Domisko sa rokladá na pozemku veľkosti 845 hektárov. V cene je saunu, 17-miestne kino, trojpodlažný výťah, garáž pre niekoľko áut a nejeden salónik. Vila sa nachádza blízko mesta Oak Glen. Knudsen tu sprevádzkoval steakhouse.

Realitka opisuje sídlo ako „ čistý luxus v horskej scenérii“. Veď si to pozrite vo FOTOGALÉRII >>

VIDEO Plus 7 Dní