Návrhár Roberto Cavalli vraj dokázal vzkriesiť prostredníctvom svojich modelov sexappeal aj tam, kde zdanlivo nie je. V súkromnom živote sa zasa zjavne nechce vzdať sexu ani v pokročilej starobe. Naopak. S dlhoročnou partnerkou, 38-ročnou švédskou modelkou Sadrou Nilssonovou sa dočkali prvého spoločného potomka.

Jedinečné Cavalliho modely si pozrite v GALÉRII>>

Tmavovláska porodila 8. marca vo Florencii a módny génius neskrýval nadšenie. „Bolo to veľmi emotívne pozrieť sa na neho hneď po pôrode,“ rozplýval sa pre časopis Novella 2000 a dodal, že všetci vrátane syna sa majú dobre. Chlapčekovi dali meno Giorgo po Cavalliho otcovi, ktorého nacisti zastrelili tesne pred koncom druhej svetovej vojny.

55-ročný braček

Pre talianskeho návrhára je to už šieste dieťa. Prvýkrát sa ženil v roku 1964 s dcérou bohatého Florenťana Silvanelloou Giannoniovou. Ako uviedol v jednom z rozhovorov, neboli za tým peniaze, ale láska. Manželstvo napriek tomu vydržalo len desať rokov, za ten čas sa im narodili dve deti -Tomasso a Cristina. Mimochodom, vinár Tomasso má dnes 55 rokov a práve narodenému nevlastnému bratovi by pokojne mohol byť starý otec.

Druhá manželka Roberta Cavalliho bola dizajnérka a bývalá rakúska miss Eva Maria Düringerová. Zobrali sa v roku 1980 a spolu mali Roberta, Rachele a Daniele. Rozviedli sa v roku 2010, keď na scénu stúpila Sandra Nisson.

FOTO druhej manželky Roberta Cavalliho si pozrite v GALÉRII>>

Súkromný ostrov

Návrhár, bez ktorého by vraj rockové hviezdy dodnes nosili úzke kožené nohavice a stapaté háro, vlastní majetok v odhadovanej hodnote pol miliardy dolárov. Bývalého Playboyovho zajačika doslova rozmaznával. V roku 2015 napríklad svojej milovanej kúpil za tri milióny dolárov švédsky ostrov Stora Rullingen. Súčasťou kúpy bola aj vila so štyrmi spálňami, poľovnícky dom, bazén, menšie golfové ihrisko a pozostatky vikingského hradu.

Zdá sa však, že matka jeho najmladšieho dieťaťa sa mu to snaží oplatiť. Hoci sa Roberto podľa posledných zverejnených záberov ťažko pohybuje, takmer o 45 rokov mladšia Sandra sa o neho vzorne stará.

FOTO Sandry a Roberta si pozrite v GALÉRII>>