Fanúšikovia Britney Spears sa desia, aký ďalší príspevok speváčka pridá na svoj Instagram. V poslednej dobe ide len o nevkusné akty z pláže a pritom jej neprekáža, že to vidia aj jej synovia, ktorí so svojou matkou stratili už akúkoľvek trpezlivosť.

Speváčka aktuálne zverejnila fotky z pláže na Havaji, na ktorých pózuje nahá manželovi, a to aj medzi turistami. Nečudo, že jej dvaja dospievajúci synovia Sean a Jayden sa s ňou nechcú stretávať a neboli ani na jej svadbe. Ich otec Kevin Federlin nedávno vysvetlil, že synovia matku odmietajú aj kvôli týmto explicitným fotkám na sociálnych sieťach. "Chalani sa rozhodli, že sa s ňou teraz nebudú vídať. Je to už niekoľko mesiacov, čo ju videli naposledy. Rozhodli sa sami, že na jej svadbu nepôjdu,“ uviedol v auguste 2022 Federline v interview pre ITV.

Jeho vyjadrenie sa Britney nepáčilo. "Je mi smutno, keď počujem, že sa môj bývalý manžel rozhodol rozprávať o vzťahu medzi mnou a mojimi deťmi. Výchova dospievajúcich chlapcov nie je nikdy pre nikoho jednoduchá. Dala som im všetko,“ hájila sa speváčka na Instagrame.

Dokedy bude pokračovať?

V poslednom príspevku, ktorý Britney zverejnila, sa pýta: "Keby boli všetci na svete slepí, na koľkých ľudí by ste zapôsobili?" Zarážajúce je, že tento citát použila krátko po zverejnení nechutných aktov, v ktorých jej jej intímne partie zakrýva len emotikon.

Najnovšie akty nájdete v GALÉRII

Obdobné akty zverejnila tento rok v januári, máji i v auguste. V máji svoje rozhodnutie ukazovať sa nahá zdôvodnila tým, že "na dovolenke vyzerá o 10 rokov mladšie". V auguste už ponúkla "hlbšie" vyjadrenie. "Je to preto, že som prišla na tento svet nahá, a to ma prinútilo pozerať sa na seba takto. Chcela som sa vidieť v ľahšej podobe ... nahá ... ako som sa narodila, je to šialená psychológia pri pohľade na seba v tej najčistejšej podobe. Je to dôkazom, že bolesť, slzy a ťažké bremená nie sú to, kým som. Som žena .... krásna ... citlivá žena, ktorá sa potrebuje pozrieť na seba v tej najčistejšej podobe."

Hoci svojich fanúšikov presviedčala, že nebude zverejňovať fotky hore bez do konca života, urobila to znova. Niektorí jej prívrženci sa ju márne snažia "upratať" a píšu jej, že tieto zábery patria skôr na platformu OnlyFans, kde si ľudia za takýto obsah platia.