Desaťročného potomka má Colin Farrell s poľskou speváčkou a herečkou Alicjou Bachledou-Curuś (36). Malý Henry Tadeusz býva údajne často u otca. Stane sa vari Angelina macochou a skúsi si získať náklonnosť „nevlastného syna“?

Plod írsko-poľskej lásky

Poľské médiá svojho času podrobne rozoberali vzťah „svojej“ herečky a írskeho herca. Colin Farrell a Alicja Bachleda-Curuś sa spoznali v roku 2008 počas nakrúcania filmu Ondine, kde hrali hlavnú mužskú i ženskú úlohu. Krásna Poľka herca okamžite zaujala. Náklonnosť bola obojstranná, po ročnom vzťahu sa narodil syn Henry Tadeusz. Láska však netrvala príliš dlho – začiatkom roka 2011 Alicja oznámila, že už nie sú spolu.

Alicja pochádza z pomerne váženej rodiny, narodila sa v Mexiku, keď tam jej otec pracoval ako geológ, je tiež neterou bývalého primátora mesta Zakopané, ktoré obľubujú aj Slováci. Herectvu a spevu sa venuje odmalička, nahrala aj niekoľko nosičov. Najväčšiu slávu však získala ešte ako 16-ročná v úlohe Zosi v historickom veľkofilme podľa románu Adama Mickiewicza Pán Tadeáš. Film režíroval geniálny režisér Andrzej Wajda – mimochodom – prvý umelec zo strednej Európy, ktorý získal Oscara za celoživotné dielo.

Láska je medzi Alicjou Bachledou-Curuś a Colinom Farrelom je už minulosťou. Stále ich však spája spoločný syn.
Láska je medzi Alicjou Bachledou-Curuś a Colinom Farrelom je už minulosťou. Stále ich však spája spoločný syn.
Zdroj: Internet

Stará láska nehrdzavie?

S Angelinou sa Colin spoznal skôr, než s Alicjou – v roku 2003 pri nakrúcaní veľkofilmu Alexander Veľký. Vraj preskočila iskra, šepkalo sa tiež, že spolu aj niekoľko mesiacov chodili. Angelina sa však verejne dala dokopy s Bradom Pittom (56), tento vzťah je však už tiež minulosťou. Americké médiá sa tiež odvolávajú na osobu z blízkeho okolia herečky, podľa ktorej je Colin jej nenaplnenou láskou a roky ho chcela. Podľa najnovších špekulácií sa teraz Colin a Angelina tajne stretávajú už niekoľko mesiacov. Herečka vraj nechce zverejniť tento vzťah, kým nevybaví všetky právne záležitosti ohľadom opatery šiestich adoptovaných detí. Možno aj preto – ako hovoria ďalšie špekulácie – vidí Colin v Angeline ideálnu macochu pre Henryho.

Poliaci však budú mať asi v hlavu smútku. Minulý rok začali dúfať, že sa Alicja a Colin dajú dokopy. Údajne ich oboch chcel získať pre svoj film Small World uznávaný poľský režisér mladšieho pokolenia Patryk Vega. To by mali vraj dosť priestoru na to, aby spolu trávili čas a možno by ich vyhasnutá láska opäť vzbĺkla. Človek mieni, Pán Boh mení – Colin zrejme odstraňuje hrdzu z iného vzťahu.

Sú špekulácie o tajnom vzťahu Angeliny a Colina pravdou?
Sú špekulácie o tajnom vzťahu Angeliny a Colina pravdou?
Zdroj: Internet