Najstaršia biologická dcéra Angeliny Jolie a Brada Pitta oslávila 16. narodeniny a začína z nej byť mladá dáma. Keď sa narodila, bola typickým sladkým blond anjelikom, no od tých čias až doteraz si prešla pomerne komplikovanou cestou.

Hoci Shiloh všetci vnímali ako nežné dievčatko, ona sa od istého času cítila viac chlapcom. Museli jej ostrihať vlasy a nosila chlapčenské oblečenie, jednoducho si pripadala ako jeden z chlapcov v ich rodine. Dokonca si želala, aby jej hovorili John namiesto Shiloh. Totot pochopiteľne vzbudilo nechcenú pozornosť a zo strany rodičov Brada Pitta až otvorený nesúhlas s takýmto smerovaním. Týmto časom je však zjavne koniec, stačí si pozrieť najnovšie FOTO Shiloh.

Z najstaršej biologickej dcéry Brada Pitta a Angeliny Jolie totiž rastie riadna šupa. Angelina prezradila, že dcéra sa začala zaujímať o celkom iné veci, ako doteraz. Venuje sa tancu, miluje spev aj herectvo a môže sa stať veľkou hviezdou vo svete šoubiznisu. A dostala už aj niekoľko modelingových ponúk.

Na Shiloh sa nedokážete vynadívať, takto teraz vyzerá! FOTO

Ako prezradila Angelina, v premene Shiloh na krásnu slečnu má prsty jej staršia sestra Zahara, ktorá je v ich rodine považovaná za módnu štylistku. Vďaka nej sa Shiloh začala zaujímať o módu, začala sa líčiť, "chodí na nechty", kupuje si šperky a požičiava si oblečenie od svojej slávnej mamy. A  výsledok sa dostavil. Pozrite si FOTO v GALÉRII, ako vyzerá Shiloh, keď je nalíčená a upravená!