Ako tínedžer si Rocco Ritchie (21) prežil turbulentné časy a jeho slávna mama s ním. Madonna (63) sa so svojím bývalým manželom, režisérom Guyom Ritchiem (53), mesiace naťahovala o opatrovníctvo syna a napokon obaja pristúpili k dohode, že Rocco bude žiť s otcom v Londýne, kým Madonna má zázemie v USA. Navyše, Rocca chytili v londýnskej štvrti Primrose Hill s ilegálne držanou marihuanou.

Rocco sa narodil v roku 2000, len pár mesiacov pred svadbou svojich rodičov. Madonna už mala dcéru Lourdes s Carlosom Leonom. V roku 2006 Madonna s Guyom Ritchiem začali proces adopcie ďalšieho syna Davida Bandu z Malawi, ktorý trval skoro dva roky. Len pár mesiacov po ukončení adopcie sa však pár rozviedol. V roku 2009 si Madonna potom ešte adoptovala dcéru Mercy James tiež z Malawi. Rocco to pri životnom štýle svojej mamy nemal ľahké, a tak zvolil štýl správania sa typu: „Mám to na háku.“ A bolo to vidieť aj na jeho vzhľade. Po uliciach sa zvykol špacírovať zväčša v neforemných teplákoch, mikine, dlhé vlasy na spôsob "máničky" vymenil za provokatívne vyholenú hlavu.

To že je Madonnin syn Rocco? Ten sa teda riadne zmenil! FOTO

No zdá sa, že Rocco dospel, v auguste oslávi už 22. narodeniny a vyzerá teda celkom inak, ako si ho pamätáme z jeho tínedžerských rokov. Ani nebudete veriť, že je to ten istý človek. Rocco sa nedávno objavil spolu so svojou sestrou Lourdes v Paríži na týždni módy. V béžovom menčestrovom obleku, bledo modrej košeli s čiernou kravatou a mokasínach bol za veľkého elegána.  Z Rocca vyrástol veľký fešák, Madonna aj Guy Ritchie môžu byť na svojho syna pyšní.