Tip na článok
Meghan Markle a princ Harry s mládežou.

Takto vojvodkyňu zo Sussexu len tak neuvidíme: Meghan Marklová v posteli a bez mejkapu

Vojvodkyňa Meghan Marklová je vždy dokonalo upravená. Vyzerá však perfektne aj keď je len tak ledabolo v posteli, veď pozrite.

Galéria k článku (32 fotografií )
Meghan Markle a princ Harry s mládežou.
Jóga na pláži. Meghan predviedla dokonalé krivky.
Meghan Markle a princ Harry s mládežou.

Všetci vojvodkyňu zo Sussexu milujeme, teraz ešte o niečo viac! Na instagramovom účte harrysmegri, mieste, kde vás potešia foto kráľovského páru, sa objavila rozkošná fotografia, ktorá Meghan Marklovú ešte viac približuje ľuďom.

Meghan, v čase, keď bola ešte herečka, mala svoj účet na sociálnej sieti, ktorý napĺňala snímkami zo súkromia. Po tom, čo sa stala členkou britskej monarchie, sa musela zo sociálnych sietí vymazať. O to zaujímavejšia je privátna snímka, ktorá bola teraz zverejnená.

Bez jedinej vrásky

Meghan je na nej v posteli, v ktorej si vychutnala večeru. Vedľa nej mala princeznička s ružovými motýlími krídlami. Ide o jej päťročnú krstnú dcéru Rylan, ktorá je dcérou Meghaninej blízkej priateľky Benity Littovej.

Meghan Marklová so svojou krstnou dcérou Rylan. Rozkošné.
Meghan Marklová so svojou krstnou dcérou Rylan. Rozkošné.
Instagram

Na súkromnej pyžamovej párty v posteli je Meghan s nedbalým drdolom, s diaľkovým ovládačom poruke a úplne bez mejkapu. Meghan si to môže dovoliť, nemá hádam ani jednu vrásku. Prosto pohoda, ktorú si z času-načas dopraje každý. Podľa portálu rsvplive.ie fotografia vznikla v začiatkoch randenia Meghan s jej budúcim manželom, princom Harrym.

Mohlo by vás zaujímať:

 

VIDEO Plus 7 Dní