Všetci vojvodkyňu zo Sussexu milujeme, teraz ešte o niečo viac! Na instagramovom účte harrysmegri, mieste, kde vás potešia foto kráľovského páru, sa objavila rozkošná fotografia, ktorá Meghan Marklovú ešte viac približuje ľuďom.

Meghan, v čase, keď bola ešte herečka, mala svoj účet na sociálnej sieti, ktorý napĺňala snímkami zo súkromia. Po tom, čo sa stala členkou britskej monarchie, sa musela zo sociálnych sietí vymazať. O to zaujímavejšia je privátna snímka, ktorá bola teraz zverejnená.

Bez jedinej vrásky

Meghan je na nej v posteli, v ktorej si vychutnala večeru. Vedľa nej mala princeznička s ružovými motýlími krídlami. Ide o jej päťročnú krstnú dcéru Rylan, ktorá je dcérou Meghaninej blízkej priateľky Benity Littovej.

Meghan Marklová so svojou krstnou dcérou Rylan. Rozkošné.
Meghan Marklová so svojou krstnou dcérou Rylan. Rozkošné.
Zdroj: Instagram

Na súkromnej pyžamovej párty v posteli je Meghan s nedbalým drdolom, s diaľkovým ovládačom poruke a úplne bez mejkapu. Meghan si to môže dovoliť, nemá hádam ani jednu vrásku. Prosto pohoda, ktorú si z času-načas dopraje každý. Podľa portálu rsvplive.ie fotografia vznikla v začiatkoch randenia Meghan s jej budúcim manželom, princom Harrym.

Mohlo by vás zaujímať: