Biff Chaplow a Trystan Reese žiaria šťastím. S očakávaním sa pripravujú na príchod ich biologického syna, ktorý je zatiaľ v Trystanovom rastúcom bruchu. Narodiť sa má v lete.

Prvý gaymanželia v Chorvátsku sa rozviedli! Neuveríte, aký bol dôvod

Drahá, som tehotný

Prvé dieťa potratil

Homosexuálny pár žijúci v Portlande v Oregone už vychováva dve adoptívne deti – Riley a Hailey. Ide o Biffovho synovca a neter, ktorých si pár zobral k sebe v roku 2011 pre problémy s užívaním návykových látok ich matky, Biffovej sestry, píše The Mirror.

Otec či matka: V Británii porodil dieťa muž

Homosexuálny pár a ich dve adoptívne deti – Riley a Hailey.
Zdroj: Facebook Biff and I

Zamilovaný pár však vždy túžil aj po vlastnom dieťati. Trystan, ktorý je transsexuál prvýkrát otehotnel minulý rok, ale o dieťa v šiestom týždni prišiel. Páru sa podarilo počať opäť a prírastku sa nevedia dočkať. Trystan si spravil tehotenský test niekoľkokrát, kým zavolal doktorovi.

V Čečensku objavili tajný tábor: Mučia tam homosexuálov, na slobodu ich dostane len tučné výkupné

Tehotný Trystan Reese: Transexuál, ktorý vďaka užívaniu testosterónu, mužského hormónu, vyzerá ako muž, ale vďaka telu ženy, do ktorého sa narodil môže vynosiť dieťa.
Zdroj: Facebook Biff and I

Čo sa báli opýtať

Biff a Trystan majú vlastný web, na ktorom zdieľajú svoj príbeh. Trystan mal pocit, že ľudia majú záujem vedieť, prečo chcel ako transsexuál otehotnieť, ale báli sa opýtať. Ako vysvetľuje, ľudia si myslia, že „trans ľudia na narodili v zlom tele, ktoré nenávidíme a preto musíme prejsť premenou.“

Biff and I je webová stránke homosexuálneho páru, ktorý vychováva dve adoptívne deti a čaká biologického syna. Na webe odpovedajú na to, čo ste sa báli spýtať.
Zdroj: Facebook Biff and I

Ako Trystan pokračuje, užívanie testosterónu – mužského pohlavného hormónu, vďaka ktorému má fúzy, hrubý hlas a vyzerá ako muž, mu k šťastiu úplne stačí a svoje telo berie ako dar, vďaka ktorému môže navyše vynosiť dieťa. Ak toto spoločnosť pochopí, bude jeho rozhodnutie vynosiť a vychovať vlastné dieťa s partnerom podľa slov Trystana dávať zmysel, a nebude sa zdať bizarné.