V osemdesiatych rokoch o nej snívali milióny chlapcov v tínedžerskom veku. Speváčka Sabrina ich vedela dostať do varu nielen tanečným hitom Boys, boys, boys, ale najmä svojim bujným poprsím, ktoré sa vynímalo nad útlym pásom. Sabrina Salerno v marci oslávila 55 rokov, ale nič nestratila zo svojho sexepílu. Práve naopak! Zrelý vek jej pristane a pôsobí rovnako zvodne ako pred vyše tridsiatimi rokmi.

Speváčka aj modelka

Talianska speváčka, ktorá prišla na svet v Janove, počas svojej kariéry predala viac ako dvadsať miliónov nahrávok po celom svete a zaznamenala desať medzinárodných hitov. Do sveta hudby sa dostala už ako víťazka súťaže krásy a modelka.

Pesničku Boys, boys, boys nahrala v roku 1987. Vo videoklipe vo vyzývavom oblečení provokuje poslucháčov slovami: „Všetky moje letné lásky, budete na mňa spomínať, všetky moje letné lásky, buďte mojimi milencami, buďte mojimi miláčikmi...“ A veru mnohí na príťažlivú tmavovlásku spomínajú dodnes.

Šťastná s jediným mužom

V roku 2012 si zahrala samu seba vo filme Stars 80. Sabrina sa posledné roky venovala hudbe aj moderovaniu.
Po svojom boku má už tridsať rokov jedného muža - 60-ročného podnikateľa Enrica Montiho. Dvojica sa zoznámila v časoch, keď Enrico pracoval pre nahrávaciu spoločnosť a troskotalo mu prvé manželstvo. Ani najbližší priatelia nedávali jeho vzťahu s atraktívnou speváčkou veľkú šancu. Dlhé roky sa do ďalšieho sobáša nehrnul.
Pred devätnástimi rokmi sa im narodil syn a vzali sa až v roku 2006, keď mal ich jediný potomok dva roky.

FOTO sexi speváčky v GALÉRII

Dnes je všetko inak a pár žiari šťastím. Enrico si na manželke váži silný charakter a húževnatosť, ale hovorí aj o jej krehkosti. Vždy bola podľa jeho slov skvelou matkou vytúženého syna Lucu Maria.
Kým Sabrina Salerno na neho prvých desať rokov žiarlila, on sa zmieril s tým, že o jeho žene snívajú muži na celom svete. Prezradil aj to, že za jej dokonalou vizážou je poriadna drina. Popová speváčka totiž ani do prírody nikdy nejde bez toho, aby v batohu nemala pribalený make-up. Dokonalú postavu si zase udržiava jogou.