Herec Leonardo DiCaprio (48) a modelka Victoria Lamas (23) sa spolu objavili na verejnosti už tretíkrát počas jedného týždňa. Pár navštívil nočný klub Off Sunset, ktorý sa nachádza vo West Hollywoode a spoločne potom nasadol do pristavenej čiernej limuzíny. Hoci sa herec maskuje čiernym rúškom, paparazzom sa podarilo nový párik nafotiť, ako každý zvlášť opúšťa podnik, aby nevzbudzovali žiadne podozrenia.

To však nebolo jediné miesto, kde ich fotografi načapali. Oscarový herec sa spoločne s modelkou rozlúčil aj so starým rokom - a to veľkolepo na luxusnej jachte kotviacej na ostrove Svätý Bartolomej v Karibiku. Hviezda filmu Titanic a jeho nová láska, sa tak zabávali na jachte pri príležitosti osláv Silvestra, uviedol zdroj pre Page Six. Napriek tomu, že zasvätené osoby predtým tvrdili, že títo dvaja sú len priatelia, toto bolo už ich štvrté stretnutie za menej ako mesiac.

Viac svetla do prípadu dvojice vniesol aj modelkin otec, známy herec Lorenzo Lamas. Ten exkluzívne pre denník The Post uviedol, že jeho dcéra bola do herca z filmu Vlk z Wall Street "zaľúbená". "Viem, že sa jej veľmi páči," povedal Lorenzo začiatkom tohto týždňa. "Myslím, že sa stretli minulý mesiac. Nie som si istý okolnosťami, ale to mi povedala."

O DiCapriovi je známe, že si zásadne vyberá mladé partnerky a nikdy nechodí so ženou staršou ako 25 rokov. V auguste sa rozišiel s partnerkou Camilou Morrone (25), s ktorou chodil štyri roky. Nedávno tiež vyvolal rozruch, keď so supermodelkou Gigi Hadid (27) strávili čas na večierku v rámci newyorského týždňa módy, tá však zrejme nespĺňala Leov vekový limit pre vhodnú frajerku.

Viac foto novej Leovej lásky nájdete v GALÉRII

Modelka Victoria Lamas sa narodila 24. apríla 1999 - dva roky po uvedení Leovho kultového filmu Titanic z roku 1997 - a je dcérou herca Lorenza Lamasa a modelky Shauny Sand. Šesťdesiatštyriročný Lorenzo je známy najmä vďaka úlohe Lancea Cumsona v telenovele Falcon Crest z 80. rokov. Za úlohu vnuka Angely Channing (Jane Wyman) získal nomináciu na Zlatý glóbus v kategórii najlepší herec vo vedľajšej úlohe v seriáli, minisérii alebo televíznom filme, píše dailymail.co.uk.

Lorenzo je známy aj vďaka úlohe Renoa Rainesa v seriálovom hite Odpadlík (1992) a v roku 1984 si zahral vo filme Body Rock. Zahral si aj vo filme Pomáda z roku 1978 ako vedľajšia postava Toma Chisuma, ktorý bol kapitánom Rydellovho futbalového tímu. Jeho manželka - 51-ročná Shauna, je tiež americká herečka a v máji 1996 bola Playmate mesiaca časopisu Playboy.