Vnuk kráľovnej Alžbety II. a jeho manželka, vojvodkyňa z Cambridgea oslávili len nedávno 10. výročie sobáša, presne 29. apríla. Vzali sa vo Westminsterskom opáctve, ich svadbu sledovalo v priamom prenose vyše 2 miliardy osôb na celom svete a Briti mali v tento deň voľno. V kaplnke bolo až 1900 pozvaných a na  hostine v Buckinghamskom paláci sa veselilo 600 hostí. Ktovie, ako si túto slávnosť užili družičky a družbovia z prominentných rodín?

Dedička

Jedným z dievčatiek v bielych šatách bola malá Lady Louise Windsorová, dcéra princa Edwarda. V deň svadby Williama a Kate mala sedem rokov. Nedávno sa dostala do pozornosti médií, pretože práve ona má zdediť majetok po zosnulom princovi Filipovi, kráľovninom manželovi. Prečo sa stala dedičkou? S Filipom ju spájala láska ku koňom. Louise je na 14. mieste v nástupníctve na britský trón.

Louise Windsorovej odkázal svoj majetok princ Filip.
Zdroj: Internet

Ďalšia módna ikona?

Prominentných snúbencov sprevádzala aj Lady Margarita Armstrongová-Jonesová. Je to dcéra grófa a grófky Snowdonových a jediná vnučka princeznej Margaréty, kráľovninej sestry. Mladá šľachtičná má dnes 18 rokov, zaujíma sa o módu a ukázala sa dokonca aj na prehliadke značky Dior. Ktovie, možno sa stane ďalšou módnou inšpiráciou pre Britky, ktoré nemajú modrú krv.

Malá Margarita sa dnes venuje móde.
Zdroj: Internet

Pokračovanie na ďalšej strane.