Kráľovská rodina má za sebou vyčerpávajúce dni, keď sa za prizerania celého sveta lúčili s najdlhšie panujúcou kráľovnou Alžbetou II. Tá tento rok oslávila 70. výročie svojho vládnutia a teraz prišiel čas navždy sa rozlúčiť.

Štátny pohreb britskej kráľovnej Alžbety II. sa konal v pondelok popoludní vo Westminsterskom opátstve a s kráľovnou sa prišli rozlúčiť tisíce domácich i zahraničných hostí. A samozrejme tiež všetci členovia rozvetvenej kráľovskej rodiny, ktorú na poslednej rozlúčke so zosnulou hlavou monarchie zväzovali prísne pravidlá. Napríklad nie je moc „britské“ na verejnosti dať priechod svojim citom a plakať – a to dokonca ani v takých prípadoch, akým je skon milovanej mamičky, babičky a prababičky, ktorou britská vladárka bola pre svojich najbližších.

Meghan sa na pohrebe kráľovnej opäť "blysla"! FOTO

Aj členovia kráľovskej rodiny sú len ľudia, a tak bolo jasné, že najmä tí, ktorí mali so zosnulou kráľovnou blízky vzťah, mali čo robiť, aby potlačili slzy. Zato manželka princa Harryho Meghan Markle opäť dokázala, že je rodená herečka. Nečudo, že ju princezná Kate tak neznáša. Keď si pozriete FOTO v GALÉRII, pochopíte.