Tori Spelling (49) a Jennie Garth (50) neboli kamarátky len v seriáli Beverly Hills 90210, ale ich kamarátstvo im vydržalo celé desaťročia aj v súkromí a dodnes sú spolu v kontakte. Osud im priniesol do života nielen tie dobré veci, ale aj tie horšie, a je jasné, že rôzne životné okolnosti, ale i pribúdajúce roky sa prejavili aj na ich zovňajšku.

Obe seriálové kamarátky sa v súkromí vydali, Donna si to vyskúšala dvakrát, Jennie dokonca trikrát, a obe sa stali aj matkami. Tori Spelling bola v rokoch 2004 až 2006 vydatá za Charlieho Shaniana a od roku 206 žije v manželstve s Deanom McDermottom, vychovávajú spolu 5 detí. Jennie Garth bola v rokoch 1994 až 1996 vydatá za Daniela B. Clarka, potom sa vydala za herca Petra Facinelliho, s ktorým mala tri dcéry. Ich manželstvo sa skončilo v roku 2013. Od roku 2015 je vydatá za Davea Abramsa. Aj toto manželstvo sa takmer skončilo rozvodom, ale napokon sa k sebe vrátili a sú spolu dodnes.

Tori Spelling tento rok v máji oslávi okrúhlu päťdesiatku, Jennie bude mať v apríli už päťdesiatjeden. Obe s pribúdajúcimi rokmi bojujú, ako vedia. Na Torinom zovňajšku sa podpísali početné tehotenstvá, keď striedavo priberala a následne chudla. Jennie tiež vzťahové problémy riešila jedlom, a v istom čase výraznejšie pribrala. Teraz sú však obe dámy štíhle ako prútiky, a aj v tvárach vyzerajú omladnuto.

 

Takto dnes vyzerajú Donna a Kelly z Beverly Hills, FOTO

Tori si vypomáha plastikami, a hoci priznáva len plastiku nosa a pŕs, podozrievajú ju, že toho bolo podstatne viac, veď pozrite jej aktuálne FOTO v GALÉRII, ako teraz vyzerá. Ani Jennie si neodoprela pomoc estetickej medicíny, hoci ona bola striedmejšia a využila len botoxové injekcie. A Jennie k šťastiu a ku kráse zjavne pomáha aj fungujúci vzťah s jej partnerom Daveom.  Nuž, pozrite si v GALÉRII FOTO seriálovej Donny a Kelly, takto vyzerajú dnešné päťdesiatničky.