Herecké hviezdy Tom Cruise (60) a Katie Holmes (43) boli manželmi od roku 2006 do roku 2012. Hoci ich láska je dávno minulosťou, navždy ich bude spájať dcéra Suri. Z nej už vyrástla 16-ročná tínedžerka, ktorú teraz nafotili s kamarátkami v uliciach Veľkého jablka.

Dcéra hollywoodskych hviezd bola poriadne naobliekaná, zimnú bundu doplnila veľkým šálom a koženými rukavicami. No bol to pohľad na jej tvár, ktorý ľudí opäť fascinoval. Zo Suri vyrastá verná kópia mamy Katie, FOTO si pozrite v GALÉRII.

Herečka na dospievajúcu slečnu nedávno nabonzovala, že ma veľký spevácky talent. Katie aktuálne pripravuje svoj vlastný film Alone Together, romantickú komédiu inšpirovanú láskou v čase pandémie COVID-19. Film napísala, režíruje ho a hrá v ňom aj hlavnú úlohu.

Zapojiť sa rozhodla aj svoju dcéru, ňou prespievaná pieseň Blue Moon bude znieť počas úvodných titulkov. "Vždy hľadám najvyššiu úroveň talentu, tak som požiadala ju. Je veľmi veľmi talentovaná. Povedala, že to spraví, a pieseň nahrala. Nechala som tu na ňu,“ vysvetlila pre Yahoo! Entertainment Katie.

Najnovšie FOTO Suri si pozrite v GALÉRII.

Pre herečku je Suri jej jediným potomkom. "Inak je to 16-ročné dieťa, ktoré chodí na strednú školu,“ povedala o dcére, ktorá sa snaží žiť normálnym životom. Tom Cruise má ešte dve deti, syna Connora (27) a dcéru Isabellu (29) si adoptovali s bývalou manželkou Nicole Kidman (55).