Z kedysi celkom peknej herečky Tori Spelling, ktorá si v legendárnom seriáli Beverly Hills 90210 strihla postavu Donny, je dnes päťnásobná mama. Manželstvo jej však vyšlo až na druhý pokus, s prvým manželom Charliem Shanianom sa totiž rozišla po dvoch rokoch. V roku 2006 sa vydala za herca Deana McDermotta a začala rodiť ako na bežiacom páse.

Jej manžel Dean si tu a tam odskočil aj inam, nevera pre neho rozhodne nebola neznámym pojmom, a tak po štvrtom potomkovi to v ich vzťahu vyzeralo na definitívny koniec. Potom sa však karta obrátila a výsledkom je piaty spoločné dieťa. Teraz teda prominentný pár spolu vychováva štrnásťročného Liama, trinásťročnú Stellu, desaťročnú Hattie, deväťročného Finna a štvorročného Beaua.

Tori nemá problém podeliť sa na sociálnej sieti s fanúšikmi aj o zábery svojej rodiny, svoje deti nikdy neskrývala. Tak sa pred časom pochválila zábermi svojich dievčat pri príležitosti medzinárodného dňa dcér a potom zase zapózovala so svojimi chlapcami pri príležitosti medzinárodného dňa synov. Na fotkách vidno, ako jej deti už vyrástli, dávno to nie sú už batoľatá, ale o chvíľu z nich budú dospeláci, aspoň z tých starších.

Tori netušila, čo spôsobí touto fotkou. Keď ju uvidíte, pochopíte!

A práve keď zverejnila fotku s najstarším potomkom, ku ktorej pripísala stručný text: "Dvojča s mojím najstarším - milujem ťa", strhla sa pod fotkou medzi fanúšikmi doslova prestrelka. A dôvod? Nevedeli sa dohodnúť, či potomok Tori na fotke je dievča, chlapec alebo trans... Nuž, pozrite si FOTO v GALÉRII, čo by ste povedali vy?