Minulý rok za najsexi chlapa sveta bol vyhlásený herec Idris Elba. Nečudo. Nie jednej žene pri pohľade na neho vypadne slinka, a tak nikto nebol prekvapený. Tento rok však šokovali mnohých.

Najsexi muž 2019

Magazín People si opäť zobral na paškál mužov po celom svete a udelil titul jednému z nich. Za najsexi muža za rok 2019 vyhlásil speváka Johna Legenda (40).

„Som nadšený, ale trochu sa toho bojím. Neviem či som dosť sexi, aby som si tento titul zaslúžil,“ povedal spevák pre magazín. John má na svojom konte desať sošiek Grammy, vyhral Oscara za pieseň Glory v roku 2006, no preslávila ho aj jeho dobrosrdečnosť. Pomáha takmer každému a všade.

Za manželku má modelku Chrissy Teigen (33), s ktorou sa vzali v roku 2013. Spolu vychovávajú dve deti, trojročnú dcéru Lunu a ročného syna Milesa.  Spievať začínal John v kostole alebo na rôznych súťažiach v škole. Ako sám tvrdí, jeho najväčší fanúšikovia boli stále rodičia. „Vždy ma povzbudzovali. Môj otec ma naučil, že ak chcem v živote uspieť, musím sa naučiť pokore. Je pre mňa veľkým vzorom. Vždy sa správal milo a dôstojne,“ dodal.