Osudnou sa jej stala bežná operácia mandlí. Bývalá kráľovná krásy začala pár dní po operácii masívne krvácať a postihla ju aj zástava srdca. Po viac ako dvoch mesiacoch v kóme zomrela, píše dailymail.co.uk.

Víťazka Miss Brazil z roku 2018 zomrela v pondelok 20. júna na súkromnej klike. "Podstúpila operáciu na chirurgické odstránenie mandlí, no po piatich dňoch doma dostala krvácanie. 4. apríla dostala zástavu srdca a odvtedy bola v kóme," opísal priebeh situácie rodinný kňaz, ktorý tlmočil slová rodiny. Tá sa tiež domnieva, že počas zákroku došlo k pochybeniu lekárov.

Gleycy bola hviezdou sociálnych sietí s viac ako 52 000 sledujúcimi na Instagrame. Potom, čo upadla do kómy, jej stránku prevzali príbuzní, ktorí ju používali na zverejnenie modlitieb.

Fotky krásnej missky nájdete v GALÉRII

Gleycy často hovorila o svojich skromných začiatkoch, keď vyrastala v chudobe. Do prvého zamestnania musela už v ôsmich rokoch, pracovala ako manikérka. "Nikdy nebudeme vedieť, akí sme silní, kým byť silní nebude našou jedinou voľbou," napísala na Instagrame pár mesiacov pred tragickým odchodom. "Naozaj som sa nenarodila v zlatej kolíske, pochádzam z veľmi skromnej rodiny, ale som na to hrdá, naozaj hrdá," hlásala.

Bývalá kráľovná krásy bola tiež podnikateľkou, ktorá sa špecializovala na laserovú terapiu a permanentný make-up, pri ktorom sa klientkám robia kozmetické tetovania.