Costas John Sivyllis (30) bol pilotom a Lindsey Vogelaarová (33) letuškou. Obaja pracovali pre spoločnosť United Airlines, a ako to už u mladých ľudí býva – preskočila iskra! Po istom čase dospeli k záveru, že len „spolu chodiť“ im už nestačí a rozhodli sa spečatiť svoju lásku oficiálne, pred oltárom. Určite však nepredpokladali, že ich manželstvo bude trvať len štyri dni a poznačí ho smrť.

Ich šťastie prerušila havária.
Ich šťastie prerušila havária.
Zdroj: Internet

Tragický let

Costas a Lindsey svojou svadbou najskôr potešili, a potom nesmierne zarmútili svojich blízkych, keď počas letu zo štátu Colorado naspäť na Floridu ich lietadlo havarovalo. „Mladý muž a mladá dáma prileteli na malom stroji Beechcraft Bonanza. Tu sa konal ich skromný sobáš a tzv. medové dni,“informoval šerif mesta Telluride, kde si snúbenci prisahali vernosť až po hrob. Ani netušili, že sa prísaha, žiaľ, splní tak skoro. Pri spiatočnom lete sa lietadlo zrútilo v horách a čerství manželia zahynuli.

Záchranárom sa podarilo nájsť už len trosky lietadla a dve mŕtve telá.
Záchranárom sa podarilo nájsť už len trosky lietadla a dve mŕtve telá.
Zdroj: Internet

Príčina neznáma

Lietadlo, ktoré riadil Costas, vyštartovalo z lokálneho letiska, poveternostné podmienky boli dobré. Z monitorov radarov stroj zmizol okolo 13. hodiny miestneho času, len pätnásť minút po štarte. Záchranári okamžite začali pátranie. Po nejakom čase objavili vrak lietadla v jednej z dolín. Na stroji nebolo vidno žiadne stopy po požiari, len poškodenie vzniknuté pádom na zem z neveľkej výšky.  Čo sa vlastne stalo? Spôsobila haváriu technická chyba, alebo zlyhal ľudský faktor? Na tieto otázky zrejme odpovedia výsledky vyšetrovania, ktoré nariadila Národná rada pre bezpečnosti dopravy.

Mali celý život pred sebou.
Mali celý život pred sebou.
Zdroj: Internet

Viac obrázkov si môžete pozrieť v GALÉRII.