V nedeľu večer sa v Centre múzických umení Wallis Annenbergovej v Beverly Hills, kde sa stretáva hollywoodska smotánka na párty po Oscaroch, herečka Hunter Schaferová poriadne vybláznila. Na noblesnú akciu prišla oblečená v mimoriadne odvážnom outfite. Jej oblečenie zostávalo v podstate iba z jedného kúsku - poprsie si zakryla bielym pierkom prichyteným na šnúrke.

FOTO takmer úplne odhalenej trans herečky nájdete v GALÉRII ►►► TU

Transgenderová herečka na večer zvolila minimálny make-up a o to viac vyniklo jej sporo odeté telo. Okrem "pierka na šnúrke" jej kostým doplnila dlhá biela sukňa až po zem a prstene na rukách. Pri zvolení róby Schaferová spolupracovala so štylistom celebrít Lawom Roachom, ktorý tiež spolupracuje s jej kolegyňou zo seriálu Eufória a speváčkou Zendayou. A jednoznačne stavili na jednoduchosť, respektíve minimalizmus.

Herečkine šaty, ktoré vzdorovali gravitácii a takmer obnažovali celé prsia, získali za oceánom množstvo reakcií na sociálnych médiách. Zatiaľ čo niektorí chválili jej odvahu, iným prekážal vulgárny štýl. „Prial by som si, aby som ľuďom dôveroval tak, ako Hunter Schaferová dôveruje tomuto kúsku látky,“ napísal ironicky na Twitteri muž. „Moja prvá myšlienka bola, že jej musí byť poriadna zima!" doplnil ďalší komentujúci. „Ja by som sa v takom oblečení bála aj pohnúť," kontrovala mu žena. Do sekcie komentárov zavítala aj ďalšia hviezdna herečka Zendaya, kolegynin vzhľad popísala ako "ohromujúci" a pridala aj emotikon očí so srdiečkami.

FOTO rób herečiek z OSCAROV si pozrite v GALÉRII ►►► TU

Hunter Schaferová je okrem toho, že prerazila na striebornom plátne tiež transgenderová modelka a aktivistka za práva LGBTQ+ komunity.