Tommy Lee dal svojim fanúšikom pekne zabrať. Na sociálnej sieti, kde ho sleduje 1,4 miliónov ľudí, zverejnil fotku, ktorou odhalil úplne všetko.

Asi nik z jeho priaznivcov nečakal, že sa im pri prezeraní instagramovej nástenky ukáže holý penis. Legendárny 59-ročný rocker však prekvapil a vo štvrtok sa vyzliekol donaha pred celým svetom. Na sebe mal len retiazku a piercingy na bradavkách. Sediac na okraji napustenej vane tak ukázal okrem svojho slávneho potetovaného tela aj celý svoj penis.

Otec dvoch detí, ktorý bol predtým ženatý s Pamelou Anderson a neslávne sa preslávil ich spoločnou sexuálnou nahrávkou, bol rýchlo zasypaný komentármi. Fotka neunikla ani jeho súčasnej 35-ročnej manželke Brittany Furlan, ktorá zostala totálne zhrozená. "OH MY GOD," (preboha, pozn. red.) zmohla sa na tri slová. Kým ona, samozrejme, nadšená nebola, ostatní si z bubeníka robili žarty. "Pridáva kamera päť kíl?" napísal mu komik Ryan Sickler, za čo si vyslúžil tisíc lajkov. "Teraz sa odfoť zdola," znel ďalší s vtipných reakcií.

Fotku nájdete v GALÉRII

Instagram má prísnu politiku zverejňovania pikantného obsahu, preto nahotu nepovoľuje. Jeho príspevok sa tak po niekoľkých hodinách z Instagramu vytratil, no fanúšikovia ho mohli nájsť aj na Twitteri, ktorí nahotu príliš nerieši.

Tommy sa preslávil ako bubeník skupiny Mötley Crüe, ale na výslnie sa dostal vďaka manželstvu s ikonou 90. rokov Pamelou Anderson. Pár sa rozišiel v roku 1998, ale ich románik sa v tomto roku vráti na obrazovky prostredníctvom životopisného seriálu Pam & Tommy, v ktorom si zahrala aj Lily James. Seriál, s ktorým nebola Pamela nadšená, sleduje ich búrlivý vzťah aj ukradnutú sexuálnu nahrávku, informoval Daily Mail.